Joanna ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest w ciąży. Radosne wieści ogłosiła w niebanalny sposób

Joanna Lazar jest w ciąży

Joanna Lazar jest w ciąży

Joanna Lazar nie znalazła szczęścia w programie Ślub od pierwszego wejrzenia. Miłość zdobyła po programie. Właśnie ogłosiła, że jest w ciąży.

Ślub od pierwszego wejrzenia realizowany jest na podstawie duńskiego formatu Gift Ved Forste Blik. Adaptowany w USA zdobył ogromną popularność. Propozycja stacji TVN jest kolejnym programem dla ludzi, którzy poszukują miłości. Cała idea show skupia się na tym, że para, która wcześniej nie miała ze sobą nic wspólnego, zostaje sobie przedstawiona w dniu ślubu. Uczestnicy nie znają nawet swoich imion. Ma to zapobiec możliwości znalezienia się na portalach społecznościowych. Po ceremonii, jeśli się nie wycofają, małżonkowie mają nauczyć się razem być i wspólnie żyć.

TVN sponsoruje im nawet wesele oraz podróż poślubną. Gdy minie miesiąc muszą podjąć decyzję, czy zostają razem, czy się rozwodzą. Próba wspólnego życia jest obserwowana przez widzów przed telewizorami. Uczestników programu dobiera specjalny zespół ekspertów.

Nie wszyscy znajdują w formacie swoja drugą połówkę, ale na pewno zyskują rozpoznawalność i fani obserwują ich w sieci. W 4. odsłonie pojawiła się Joanna, która właśnie ogłosiła, że spodziewa się dziecka.

Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia jest w ciąży

Asia Lazar była uczestniczką czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia. Stworzyła parę z Adamem, ale jeszcze w trakcie trwania programu dla wszystkich było jasne, że ich małżeństwo skończy się rozwodem. I tak się stało. Mimo rozczarowania z powodu miłosnego niepowodzenia Asia ostatecznie znalazła szczęście u boku tajemniczego mężczyzny.

Joanna Lazar na Instagramie podzieliła się zdjęciem złączonych dłoni, które tworzą serce. W ten sposób uczestniczka Ślubu od pierwszego wejrzenia wyjawiła, że ona i jej partner spodziewają się dziecka.

Gdyby ktoś 5 lat temu powiedział Mi, że moje życie zmieni się o 180 stopni to bez wachania pomyślałabym,że to wariat.
Awans w pracy,własne mieszkanie, niezależność od drugiej osoby, wolność psychiczna, eksperyment @slubodpierwszegowejrzenia i spotkanie miłości życia.
Najważniejsze marzenie się spełniło – rodzina.
Czas na zmiany, już nie jesteśmy odpowiedzialni za siebie,ale za nasze dzieciątko – napisała.

Pod postem Asi pojawiło się mnóstwo gratulacji. Przyłączamy się do tych miłych słów.


Joanna Lazar jest w ciąży

Joanna Lazar jest w ciąży

Joanna Lazar z partnerem

Joanna Lazar z partnerem

Joanna Lazar jest w ciąży

Joanna Lazar jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×