Szukaj

Właśnie taka jest Edyta Górniak. Gwiazdorzenie? Fochy? Joanna Przetakiewicz ujawnia. Kiedyś były bardzo blisko

Edyta Górniak i Joanna Przetakiewicz

Edyta Górniak i Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz udzieliła wywiadu Faktowi, w którym zdradziła, jaka prywatnie jest Edyta Górniak. Czy ma gwiazdorskie zachowania? Po tej wypowiedzi wszystko staje się jasne.

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens niedawno wzięli ślub. Chociaż para zalegalizowała swój związek w Warszawie, gości zaprosiła do Grecji, gdzie świętowano wesele. Nie brakowało cudownych dekoracji, a także pięknych kreacji, jakie na tę okazję wybrała panna młoda.

Kilka dni po ślubie małżonkowie pojawili się w Dzień Dobry TVN. Projektantka, w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą opowiedziała m.in. o najbardziej wzruszającym momencie, który miał miejsce podczas świętowania:

Najbardziej wzruszający moment wesela był taki, kiedy wstał mój najstarszy syn Alex i powiedział, zresztą natychmiast moi dwaj inni synowie się z tym zgodzili, że nie mogli sobie lepszego męża dla mnie, a przyjaciela dla nich wymarzyć. Powiem wam szczerze, że to był taki moment, jak bardzo warto było to zrobić, żeby to usłyszeć.

Joanna Przetakiewicz o Edycie Górniak. Co zdradziła?

Aktualnie Joanna Przetakiewicz aktywnie włącza się w Strajk Kobiet, do czego namawia też internautki, które śledzą jej profile w mediach społecznościowych. Protestowała w Warszawie, później w Wielkiej Brytanii, gdzie w otoczeniu innych osób, wyrażała swój sprzeciw przed Ambasadą RP w Londynie.

Niedawno projektantka znalazła czas, by porozmawiać z Faktem, wypowiedziała się o Edycie Górniak. Nie jest tajemnicą, że panie razem współpracowały. To właśnie Przetakiewicz zaprojektowała dla artystki kreacje, które miała na sobie podczas występów w ramach trasy akustycznej.

Joanna Przetaiewicz i Edyta Górniak

Joanna Przetaiewicz i Edyta Górniak

Joanna i Edyta spotykały się więc kilka razy, by omówić szczegóły. Projektantka zdradziła, że piosenkarce daleko do gwiazdorzenia, z czego bywają znane wielkie gwiazdy:

Wszystkie moje spotkania z Edytą były przeurocze. Nigdy nie zauważyłam u niej choćby cienia gwiazdorzenia, fochów czy innych kaprysów, jak to czasami posądza się gwiazdy tego formatu. Właśnie jest kochana, urocza, zawsze uśmiechnięta. Uwielbiam projektować dla niej sukienki, bo to prawdziwa ikona polskiej muzyki rozrywkowej

Warto wspomnieć, że Górniak i Przetakiewicz kiedyś były naprawdę blisko. Artystka niejednokrotnie sięgała po kreacje projektantki, tak jak cztery lata temu, gdy na finale jednego z programów pojawiła się w sukni stworzonej przez Joannę. Dodatkowo Edyta gościła podczas pokazu La Manii, który odbywał się nad morzem.


Joanna Przetaiewicz i Edyta Górniak

Joanna Przetaiewicz i Edyta Górniak

Joanna Przetaiewicz i Edyta Górniak

Joanna Przetaiewicz i Edyta Górniak

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Edyta Górniak na jesiennej ramówce TVP 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×