Edyta Górniak w zjawiskowej stylizacji podczas finału programu „Hit hit Hurra”! Ta kreacja to premierowy projekt zapowiadający kolekcję popularnej marki!

Edyta Górniak - finał Hit Hit Hurra!

Edyta Górniak w sukience z nowej kolekcji LA Manii

Za nami pełen emocji finałowy odcinek programu Hit Hit Hurra. Zarówno według jury jak i publiczności zwyciężyła Alicja SzemplińskaJeszcze raz gratulujemy!

Zobacz: Za nami finał programu „Hit Hit Hurra!”. Kto okazał się najlepszy?

Dziś w finale Edyta Górniak nie była tylko w roli jurorki. Dała także dwa znakomite występy na scenie. Artystka wystąpiła w trio z Kayah i multiinstrumentalistką Martą Zalewską. Panie zaprezentowały razem klasyk Whitney (w oryginale śpiewany przez Chaka Khan) I’m Every Woman. Producentem tych filmowych piosenek jest David Foster, prywatnie zaprzyjaźniony z Górniak. Potem przed ścisłym finałem mogliśmy jeszcze usłyszeć diwę polskiej sceny muzycznej solo. Edyta wyglądała fantastycznie! Miała na sobie sukienkę z najnowszej kolekcji LA Manii, której premiera dopiero w poniedziałek. Była to pra-premiera kreacji. Zoto-srebrna suknia skradła całe show. Trudno było oderwać od niej wzrok. Do tej mocnej kreacji gwiazda dobrała cieliste szpilki.

Ach ta Edi, ona wie jak zachwycić! Joannie Przetakiewicz gratulujemy świetnego wyboru ambasadorki 🙂

Zobacz także: Edyta Górniak w finale „Hit Hit Hurra” zaśpiewa z NIĄ! Aż ciężko uwierzyć, że to będzie ich pierwszy wspólny występ!

Edyta Górniak - finał Hit Hit Hurra!

Edyta Górniak – finał Hit Hit Hurra!

Edyta Górniak w złotej kreacji LA Manii

Edyta Górniak w złotej kreacji LA Manii


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×