Ile waży Joanna Przetakiewicz? Znamy jej sekret. Jeszcze większym zaskoczeniem jest jej dieta

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz odpowiadała na pytania internautów. Zdradziła, ile waży, a także jak wygląda jej dieta. Z jakich produktów nie zrezygnowała?

Joanna Przetakiewicz od lat prowadzi dom mody La Mania. Dzięki temu stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych kobiet w Polsce. Znana jest ze świetnego wyczucia stylu. Gdziekolwiek się nie pojawia, zachwyca tym, jak wygląda. Tak jak na ślubie, który odbył się w zeszłym roku.

Projektantka kilka miesięcy temu poślubiła swojego ukochanego Rinke Rooyensa. Na ceremonię ubrała się w przepiękną kreację. Sięgnęła po suknię Valentino, zdobioną maleńkimi kwiatkami. Tego dnia wszystkie oczy były zwrócone na parę młodą. Ta chętnie dzieliła się z internautami zdjęciami.

Chociaż zakochani zalegalizowali swój związek jesienią, uczucie między nimi ani odrobinę nie przygasło. Dowodem może być bardzo oryginalny prezent, który Rinke przygotował dla swojej ukochanej z okazji 53. urodzin, które odbyły się w grudniu. Wynajął busa z ogromnym ekranem, który zaparkował przez domem jego żony w Londynie. Na telebimie wyświetlono poruszające sceny z wesela, które przeplatały się z życzeniami od bliskich.

Joanna Przetakiewicz: ile waży?

Przetakiewicz aktywnie prowadzi konto na Instagramie. Co jakiś czas publikuje posty, w których odsłania kulisy życia prywatnego, a także promuje projekty Ery Nowych Kobiet, ruchu społecznego, który łączy Polki i stanowi dla nich grupę wsparcia i rozwoju. Niedawno projektantka poprosiła internautki o zadawanie pytań.

Jedna z nich chciała się dowiedzieć, ile waży Joanna Przetakiewicz. Gwiazda odparła, że jej waga waha się w granicach 52 kilogramów. Zdradziła też niektóre sekrety swojej diety, w tym m.in. to, co jada na śniadanie:

Bardzo lubię twarożek ze szczypiorkiem, jajka, pomidory i świeże pieczywo z masłem.

Joanna Przetakiewicz zdradziła, co je na śniadanie

Joanna Przetakiewicz zdradziła, co je na śniadanie

Przetakiewicz wyjawiła, że nie odmawia sobie słodyczy i pieczywa. Napisała też, po jakie ciasto chętnie sięga:

Ostatnio domowy pleśniak.

Projektantka ujawniła, że jej ulubione danie przygotowuje jej syn, Filip:

Pasta według przepisu mojego syna @filipvictor.

Joanna Przetakiewicz zdradziła, swoje ulubione danie

Joanna Przetakiewicz zdradziła, swoje ulubione danie

Joanna Przetakiewicz napisała, że stara się ćwiczyć 2-3 razy w tygodniu.


Joanna Przetakiewicz zdradziła, ile ćwiczyJoanna Przetakiewicz zdradziła, ile waży

Joanna Przetakiewicz zdradziła, ile waży

Joanna Przetakiewicz zdradziła, ile czy je słodycze

Joanna Przetakiewicz zdradziła, ile czy je słodycze

Komentarze

  • Gość jasne że gość pisze:

    Ulubiony owoc, kolor, pozycja, samochód, marka, czyjś mąż, serial na syfilixie… Jak dzieci w podstawówce. 😆😆 52kg I to się zmienia… No raczej nie przytyjesz kobieto, „ciągnie cie w doł”, kurczysz się, marszczysz i malejesz😉 ale i z tego zrobisz atut dla gawiedzi

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×