Joanna Opozda odpiera krytykę fanki. Poszło o jedno zdjęcie. Ostro zareagowała na zarzuty i pokazała dowody

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda spotkała się z wielką krytyką jednej z fanek. Miała zarzuty do zdjęcia, które pojawiło się na Instagramie aktorki. Nie przemilczała sprawy. 

Joanna Opozda pod koniec lutego po raz pierwszy została mamą. Gwiazda powitała na świecie synka, któremu dała na imię Vincent. Tuż przed tym, jak chłopiec pojawił się na świecie, rozstała się ze swoim mężem, Antkiem Królikowskim. Aktor miał znaleźć szczęście u boku innej kobiety. Początki macierzyństwa zatem nie były dla niej łatwe. Pomimo tego świetnie sobie poradziła i doskonale odnajduje się w najważniejszej życiowej roli.

Chociaż synek Asi ma dopiero cztery miesiące, to gwiazda już po raz drugi zdecydowała się wyjechać z chłopcem na kilka dni odpoczynku. W maju zabrała maluszka na długi weekend nad jezioro, gdzie mogli odpocząć od zgiełku miasta i naładować baterię po ciężkim czasie. Lato natomiast postanowili rozpocząć od pobytu w górach.

Jonna Opozda odpiera krytykę fanów

Joanna początek lata postanowiła zacząć z dala od stolicy. Gwiazda zabrała synka, ukochaną suczkę Marilyn i mamę w dłuższą podróż. Najpierw gwiazda odwiedziła swoją prababcię. Starsza pani pierwszy raz miała okazję spotkać prawnuka, z którym natychmiast złapała więź.

Vincent po raz pierwszy odwiedził swą prababcię Krysię i bardzo ją polubił. Ciągle się śmiał i uśmiechał, gdy był w jej ramionach – zdradziła gwiazda a rozmowie z Faktem.

Po wizycie u rodziny Asia dotarła z Vincentem w góry, gdzie zatrzymała się w pięknej drewnianej chacie i w pełni korzysta z uroków okolicznej przyrody. Wiadomo, że chodzi z maluszkiem na długie spacery po lesie, co chętnie pokazuje w sieci. Jedno ze zdjęć, które udostępniła na Instagramie, sprawiło, że spotkała się z zarzutami fanki. Ktoś twierdził, że gwiazda przerobiła fotografię i wydłużyła nogi.

Ktoś mi napisał, że na tym zdjęciu wydłużyłam nogi w photoshopie, a zdjęcie to live. Dzięki biorę to za komplement – napisała rozbawiona gwiazda.

Na dowód tego Asia pokazała nagranie live. Aktorka błyskawicznie wręcz odzyskała figurę i talię osy po porodzie, dlatego – jak widać – niektórzy usilnie doszukują się ingerencji w zdjęcia. Świeżo upieczona mama udowodniła, że wygląda doskonale już podczas branżowych imprez, na których zdążyła się pojawić.


Joanna Opozda

Joanna Opozda

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Joanna Opozda z synem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×