Joanna Opozda pokazała rodzinne zdjęcie. Cztery pokolenia w jednym miejscu. Na fotę załapał się jednak jeszcze ktoś…

Joanna Opozda z rodziną

Joanna Opozda z rodziną

Joanna Opozda zachwyciła fanów międzypokoleniowym zdjęciem. Jej synek w objęciach prababci to piękny widok. Na fotografii niespodziewanie pojawił się ktoś jeszcze.

Joanna Opozda ma za sobą bardzo burzliwy okres w życiu. Najpierw zaskoczyła wszystkich, ogłaszając, że wychodzi za mąż za Antka Królikowskiego. Para wyprawiła huczne wesele, które zyskało miano towarzyskiego wydarzenia sezonu. Potem małżonkowie ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka.

Asia źle znosiła ciążę i kilka razy trafiła nawet do szpitala. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zapewniała jednak, że mąż bardzo dbał o to, by w odmiennym stanie czuła się zaopiekowana. Do czau, bo szybko wyszło na jaw, że małżonkowie się rozstali, a aktor miał wejść w nowy związek. W międzyczasie doszło jeszcze do dramatycznych wydarzeń w rodzinie aktorki, w której to nastąpiła eskalacja konfliktu między mamą i ojcem Opozdy. Doszło nawet do strzelaniny, a siostra aktorki wylądowała w szpitalu.

Jakby mało było tych trudnych wydarzeń, mały Vincent zachorował i trafił do szpitala. Sytuacja została opanowana, a aktorka przekazała ostatnio, że jej synka czekają jeszcze bolesne badania. W komentarzu pod jednym z jego zdjęć napisała, że wierzy, iż będzie dobrze.

Wszystko jednak powoli wraca do normy, a Joanna z pewnością może liczyć na wsparcie kobiet ze swojej rodziny.

Joanna Opozda pokazała rodzinne zdjęcie

Joanna Opozda pochwaliła się na swoim profilu pięknym rodzinnym zdjęciem, na którym widzimy aż cztery pokolenia. Aktorka zapozowała w ogrodzie zalanym słońcem, razem z mamą, babcią i małym Vincentem, który bezpiecznie spoczywał w ramionach najstarszej z pań. Na fotkę załapała się także suczka Asi.

Prababcia, babcia, mama i Vini #family #familytime #happy #beautiful #garden Marilyn, zawsze czujna, tez się załapała – napisała aktorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Pod fotografią zaroiło się od komentarzy:

  • Jeju, jakie piękna aura Babcia ma piękny ogród.
  • Super zdjęcie.
  • Maluch jak szybko rośnie.
  • Vini pod taką opieką, to samo szczęście.
  • Rodzina ♥️siła pokoleń tak trzymać dziewczyny.Pozdrawiamy.

Jak wam się podobają takie rodzinne zdjęcia?


Joanna Opozda z rodziną

Joanna Opozda z rodziną

Joanna Opozda pokazała brzuch

Joanna Opozda pokazała brzuch

Joanna Opozda

Joanna Opozda

Komentarze

  • Gość pisze:

    Zdrowia taka tradycja 4 pokolenia mozna mozna a z drugiej strony lipa ledwie 2 wybrałam siebie ojej ojej jasne ale to nie ta ha ha jedziemy do hiszpanii będziemy tanczyc sambe jak lewi ale lesniczowka super i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×