Joanna Opozda przeżyła tragiczne chwile: „3 razy patologia ciąży. Ciężko mi znosić ten błogosławiony stan”. Razem z Antkiem wybrali już imię [WIDEO]

Joanna Opozda o ciąży

Joanna Opozda o ciąży

Joanna Opozda opowiedziała nam, jak czuje się w ciąży. To dla niej niezwykle trudny czas, w którym wiele przeżyła. Jak wspiera ją Antek?

Joanna Opozda i Antek Królikowski spodziewają się pierwszego dziecka. Zakochani tworzą parę od zeszłego roku i najpierw zaskoczyli fanów ślubem, który odbył się w sierpniu. Chociaż w kolorowej prasie pojawiły się plotki na ten temat, to sami zainteresowani nie potwierdzali żadnych z tych doniesień. Na ceremonii nie zabrakło jednak paparazzi, którzy uwiecznili ten ważny dla nich dzień na zdjęciach. Te natychmiast obiegły media. Fani byli zachwyceni nie tylko całą oprawą, ale przede wszystkim przepiękną panną młodą.

Kilka tygodni później świeżo upieczona żona Antka w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że oczekują na narodziny dziecka. Chociaż już przed ich ślubem pojawiały się takie informacje, to przyszli rodzice czekali, aż ciąża wejdzie w bezpieczny okres, by pochwalić się szczęśliwą nowiną przed światem. Gwiazda od samego początku nie ukrywała, że niezbyt dobrze znosi ten stan.

Joanna Opozda o ciąży i problemach zdrowotnych

Joanna teraz przede wszystkim skupia się na ciąży. Od kilku miesięcy jest jej zdecydowanie mniej w show-biznesie i w social mediach. Dopiero minionego wieczoru pierwszy raz od dłuższego czasu pokazała się na salonach u boku męża. Fani mogli podziwiać jej zaokrąglony brzuszek, a reporterce Jastrząb Post udało się porozmawiać z przyszłą mamą. Joasia tego wieczoru wyglądała znakomicie, ale zdradziła, że miała sporo problemów zdrowotnych, przez które zdecydowała się zrezygnować z pracy:

Niestety musiałam zwolnić ze względu na swoje zdrowie. Odrzuciłam sporo fajnych filmów, fajnych ról. Przykro mi z tego powodu. Nie ukrywam. To było gdzieś na początku, jeszcze tego brzucha nie było widać i nie mogłam kontynuować pracy. Ale zdrowie jest najważniejsze i nie mogłam tego przeskoczyć. Także już zwolniłam bardzo. Co będzie dalej? Nie mam pojęcia.

Jak Joanna czuje się w ciąży?

Ciąża jest dla mnie bardzo trudnym czasem. Większość przeleżałam w łóżku. 3 razy patologia ciąży. Także ciężko mi znosić ten błogosławiony stan. Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ani ochoty, ani czasu. Cieszę się, że dzisiaj jestem tutaj i czuję się dobrze, że jakoś wyglądam.

Jak wspiera ją Antek?

Antek jest kochany. Jak mam gorsze dni – a przeważnie miałam gorsze dni podczas tej ciąży, to cały czas mnie wspierał, mówił, że dam radę, że pięknie wyglądam. Nawet jak wiem, że nie wyglądam. A on mówi, że dla niego jestem najpiękniejsza na świecie. Ja mam te hormony, które mi buzują, więc cieszę się, że mam go przy sobie. Jest moim oparciem. Oczywiście zdarza się, że się pokłócimy, obydwoje jesteśmy cholerykami. Ale zawsze się godzimy, zawsze mi przynosi kwiaty. To jest taki kochany mąż. Przynosi mi jedzenie. Nie miałam co prawda jakiś zachcianek ciążowych. Nie zauważyłam tego. Ja zawsze jadłam dużo i różnie i to się utrzymało. Chociaż muszę przyznać, że gorzej mi wchodziło to zdrowe jedzenie.

Czy para wybrała już imię dla synka?

Mamy piękne imię. Zdradzimy to imię niebawem.

Jak zamierzają spędzić święta i jakie relacje z mamą Antka ma Joanna?

Na pewno tutaj, w Warszawie z moją rodziną, z rodziną Antka, gdzieś to będziemy łączyć. Przez to, że miałam ogromne problemy zdrowotne i naprawdę większość ciąży przeleżałam w łóżku, to jest dla mnie bardzo trudny czas. Głównie spędzam czas z moją mamą, która jest dla mnie niezwykłym oparciem i tutaj moja mama pokazała mi jeszcze mocniej jaką jest cudowną matką i chciałabym jej kiedyś dorównać. Jestem wzruszona. Ona rzuciła wszystko i jest przy mnie. I to głównie z nią i z Antkiem spędzam czas, z takimi najbliższymi. Jestem w takim ciężkim stanie, czego teraz nie widać, ale proszę mi wierzyć – były dramatyczne chwile i musiałam ograniczyć wszelkie kontakty czy to z rodziną, czy z przyjaciółmi. Zniknęłam z tych mediów i wiąże się to z tym, że nie miałam siły na to i zupełnie miałam co innego w głowie.

Trzymamy kciuki za Joannę i jej zdrowie.


Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×