Ciężarna Joanna Opozda eksponuje duży brzuszek na salonach! Wyglądała zjawiskowo, a razem z nią Antek Królikowski

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Ciężarna Joanna Opozda pojawiła się na Gali Marki Roku. Towarzyszył jej Antoni Królikowski. Gwiazda ma coraz większy brzuch!

Joanna Opozda jest w zaawansowanej ciąży. Ojcem dziecka jest jej mąż – Antoni Królikowski. Para pobrała się kilka miesięcy temu. We wrześniu ogłosili, że Asia jest w ciąży.

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej – poinformowano na Instagramie Joanny.

Joanna przyznała, że początek ciąży jest dla niej niezwykle trudny i chciała jak najdłużej zatrzymać tę informację dla siebie:

Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej. Niestety, wbrew naszej woli i bez naszej wiedzy, została ona upubliczniona, a w ostatnich dniach stała się – wraz z wieloma insynuacjami dotyczącymi życia prywatnego – przedmiotem medialnej dyskusji.

Poprosiła przy tym opinię publiczną, by uszanowała jej prywatność.

W kontekście coraz powszechniejszego problemu mowy nienawiści oraz zagrożeń i gigantycznego stresu, z jakimi mierzą się dziś nie tylko osoby publiczne, ale też ich bliscy, pragniemy poprosić Państwa o uszanowanie naszej prywatności w tym bardzo szczególnym momencie życia. Kierujemy do Państwa uprzejmą prośbę o nierozpowszechnianie doniesień na temat naszej Rodziny i życia osobistego – uzupełniła.

Joanna Opozda i Antek Królikowski pojawili się dziś na Gali Marki Roku. Wszyscy zwrócili uwagę na brzuch Asi. Robi się on coraz większy!

Joanna Opozda na Gali Marki Roku. Jak wyglądała?

Małżeństwo pozowało razem na czerwonym dywanie. Antek ubrał się w ciemny garnitur. Asia w jasno-różową, długą suknię, która doskonale podkreślała jej brzuszek. Mąż nie odstępował swojej żony nawet na krok. Czule ją obejmował i gładził po brzuszku. Cóż, trzeba przyznać, że para aktorów zaprezentowała się na gali z jak najlepszej strony!

W przygotowanej przez nas galerii zobaczycie ich ujęcia z imprezy.


Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Joanna Opozda i Antoni Królikowski na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×