Plejada gwiazd na Gali Marki Roku: Anna Lewandowska, Joanna Opozda, Ola Kwaśniewska, Kasia Cichopek

Gwiazdy na Gali Marki Roku 2021

Gwiazdy na Gali Marki Roku 2021

Kreacje gwiazd na Gali Marki Roku. Jak ubrały się Anna Lewandowska, Kasia Cichopek, Aleksandra Kwaśniewska, Paulina Krupińska i inne?

Koniec roku sprzyja podsumowaniom. Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wręczono statuetki dla najbardziej przedsiębiorczych Polek w show-biznesie. 15 grudnia odbyła się Gala Marki Roku 2020/2021. Na ceremonii pojawiła się śmietanka towarzyszka, która na tę szczególną okazję przygotowała galowe kreacje.

Na wydarzeniu pojawili się najbardziej znani celebryci. Podczas konkursu podsumowano kilka ogólnopolskich plebiscytów związanych ze światem biznesu. Wśród nich była m.in. Kobieca Marka Roku. Event odbył się w Hotelu Hilton w Warszawie.

Gośćmi prestiżowego wydarzenia byli m.in. Anna Lewandowska, Aleksandra Kwaśniewska, Blanka Lipińska, Katarzyna Cichopek, Joanna Opozda, Antoni Królikowski, Beata Tadla, Paulina Krupińska, Edyta Herbuś, Aleksandra Szwed, Damian Michałowski, Natalia Gryglewska, Joanna Przetakiewicz, Paulina Koziejowska, Magdalena Pieczonka, Stefano Terrazzino, Robert Czerwik, Krzysztof Ibisz, Izabella Budryn.

Gala Marki Roku 2021. Kreacje gwiazd

Anna Lewandowska postawiła na biały strój. Włożyła marynarkę, koszulę i luźne spodnie w tym kolorze. Aleksandra Kwaśniewska wybrała przeciwieństwo tego koloru, czyli czerń. Córka prezydenta RP brylowała w marynarce z cekinami i spodniach z szerokimi nogawkami.

Szczególną uwagę wszystkich przykuli Antoni Królikowski i Joanna Opozda. Mąż nawet na krok nie odstępował swojej ciężarnej żony. On ubrał się w gustowny garnitur. Ona – w długą, jasną suknię, która we wspaniały sposób podkreślała jej ciążowe kształty.

Katarzyna Cichopek zabrała ze sobą męża Marcina Hakiela. Ona włożyła błyszczącą się sukienkę, na którą narzuciła płaszcz. On wybrał garnitur i golf. Blanka Lipińska postawiła na suknię z wycięciami. Pozbawiona ramion kreacji doskonale wyeksponowała jej liczne tatuaże.

Paulina Krupińska zdobyła sympatię fanów w stroju będącym połączeniem marynarki i sukienki. Beata Tadla wyszła na czerwony dywan w czarnej sukience i marynarce w tym samym kolorze. W ręku trzymała maseczkę.

Wszystkie opisane osoby (i wiele więcej) znajdziecie w naszej galerii zdjęciowej. Kto wyglądał najlepiej?


Antoni Królikowski i Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Antoni Królikowski i Joanna Opozda na Gali Marki Roku

Anna Lewandowska na Gali Marki Roku

Anna Lewandowska na Gali Marki Roku

Aleksandra Kwaśniewska na Gali Marki Roku

Aleksandra Kwaśniewska na Gali Marki Roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×