Co Joanna Opozda wyeliminowała z diety na czas ciąży? Internautki uważają, że popełniła błąd

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda oczekuje na narodziny pierwszego dziecka. Aktorka właśnie zdradziła fanom, czego stara się unikać. Internautki mają zupełnie inne zdanie. 

Joanna Opozda od kilku miesięcy jest szczęśliwą żoną Antka Królikowskiego. Aktorska para poznała się już na studiach, ale płomienne uczucie wybuchło między nimi dopiero po kilku latach. Zaczęli się ze sobą spotykać w zeszłym roku, a ich związek od samego początku budził ogromne zainteresowanie. Głównie ze względu na to, że gwiazdor wszedł w nową relację tuż po zerwaniu z poprzednią dziewczyną.

W związku Opozdy i Królikowskiego nie obyło się bez przeszkód. Po kilku miesiącach rozstali się, o czym poinformowali w social mediach. Dali sobie jednak kolejną szansę, co okazało się dobrą decyzją. Latem wzięli ślub, a już przed ceremonią pojawiły się plotki o tym, że oczekują na narodziny dziecka. Przyszli rodzice długo nie potwierdzali tych informacji.

Joanna Opozda – czego unika w ciąży?

Od kilku tygodni wiadomo, że na świecie ma pojawić się syn. Gwiazda bardzo długo nie chwaliła się krągłościami. Niedawno klinika, która prowadzi jej ciążę, pochwaliła się pięknym zdjęciem przyszłych rodziców. Widać było, że ogromnie cieszą się oni z oczekiwania na maluszka.

Asia w czasie ciąży mocno ograniczyła bywanie na salonach i skupia się przede wszystkim na sobie i dziecku. Rzadziej też pojawia się na Instagramie i nie opowiada zbyt dużo o tym, jak przechodzi ciążę. Ostatnio zrobiła jednak wyjątek i napisała, co wyeliminowała ze swojej diety do czasu porodu:

Uwielbiam pić dobrą kawę (aktualnie pije bezkofeinową) – wyznała, pozując do zdjęcia przy nowym ekspresie.

Aktorka, chociaż uwielbia kawę, to w wyjątkowym stanie unika tej z kofeiną. Słowa przyszłej mamy wywołały szereg komentarzy. Wiele jej fanek stwierdziło, że śmiało może ona pozwolić sobie na filiżankę ulubionego napoju:

  • Może Pani normalną kawę w ciąży, nie tylko bezkofeinową.
  • Możesz pić bez obaw zwykłą kawę do 200 mg dziennie.
  • Kochana bezkofeinowa jest bardziej szkodliwa.
  • Ale przecież każdy lekarz ginekolog powie, że kawa nie jest zabroniona.

Widać, że Joanna stara się być bardzo ostrożna i dba o siebie najlepiej, jak potrafi. Zgadzacie się z komentującymi, że w ciąży można pić kawę z kofeiną?

Zdjęcie, którym Joanna zilustrowała wpis, publikujemy poniżej.


Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży

Joanna Opozda w ciąży i Antek Królikowski

Joanna Opozda w ciąży i Antek Królikowski

Joanna Opozda w ciąży na planie

Komentarze

  • Gość🤦🤦🤦🤦 pisze:

    Ja musiałam pić wygazowana, zimną cole przez pierwsze 7 miesięcy bo tylko to łagodziło trochę wymioty i do tego torecan. Co więcej na zmianę 2 tyg w domu a 2 tyg w szpitalu i jakoś przeżyłam

  • Gość pisze:

    Ja wcale nie piłam kawy w ciąży i żyłam.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×