Szukaj

Joanna Moro kiedyś wstydziła się pokazywać swoje uszy. Dzisiaj jest przykładem dla wielu kobiet

Joanna Moro

Joanna Moro

Joanna Moro, jeszcze kilka lat temu, nie potrafiła zaakceptować swojego wyglądu. Winne były uszy. W pewnym momencie wszystko się zmieniło, a gwiazda polubiła siebie. Zobacz, jak do tego doszło. 

Joanna Moro, to jedna z popularniejszych aktorek w Polsce. Gwiazda ma wiele fanów, którzy nie tylko obserwują nowe role aktorki, ale także śledzą jej życie prywatne. To oni dobrze wiedzą, że Moro jest w ciąży i wkrótce zostanie mamą po raz trzeci.

Zobacz: Joanna Moro właśnie potwierdziła doniesienia o ciąży! Pokazała się stroju kąpielowym. Patrzymy na brzuch – jaka piękna piłeczka!

Gwieździe doskonale układa się jednak nie tylko w sprawach osobistych, ale także zawodowych. Joanna, na brak propozycji narzekać nie może. Nie zawsze tak jednak było. W młodości aktorka walczyła z kompleksami, które utrudniały jej życie. Na szczęście zaakceptowała siebie, zmieniając niedoskonałości w atuty:

Długo się wstydziłam swoich uszu, myślałam nawet o operacji plastycznej. Kiedyś podczas wstępnych egzaminów dzięki charakterystycznemu wyglądowi zapamiętała mnie pani profesor Maja Komorowska. Szła korytarzem i mówiła: „Gdzie jest ta dziewczyna z odstającymi uszami?”. Wtedy zrozumiałam, że to może być mój atut – przyznała Moro w rozmowie z dziennikarzami Dobrego tygodnia. 

Zobacz: Joanna Moro w bikini pokazała ciążowe krągłości w pełnej okazałości! Już nie ukrywa brzuszka! „Korzystam z uroków ciąży” [WIDEO]

Joannie udało się zaakceptować siebie i pokochać swoje niedoskonałości. Przez takie podejście do życia jej kariera zdecydowanie ruszyła do przodu, a gwiazdę można oglądać w produkcjach takich jak m.in. Blondynka, Barwy szcżęścia, a także Anna German. 

Zobacz: Pierwsze publiczne wyjście Joanny Moro w ciąży! Nowa fryzura to hit na miarę Brodki, ale my patrzymy na brzuszek! Który to miesiąc?


Joanna Moro w trzeciej ciąży

Joanna Moro w trzeciej ciąży

Joanna Moro usunęła pieprzyki z twarzy

Joanna Moro usunęła pieprzyki z twarzy

Joanna Moro pozuje w ciążowej żółtej mini, czy faktycznie spodziewa się trzeciego dziecka?

Joanna Moro pozuje w ciążowej żółtej mini, czy faktycznie spodziewa się trzeciego dziecka?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×