Szukaj

Joanna Liszowska straciła pracę. Wygryzła ją Dominika Gwit

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska

Joanna Liszowska zrezygnowała z roli w filmie Gierek — informuje Super Express. Co się stało? Tabloid podaje szczegółowe informacje.

Joanna Liszowska jest bardzo aktywna w social mediach. Gdy rząd zaostrzył obostrzenia w związku z pandemią koronawirusa, próbowała umilać czas internautom. Dodawała zdjęcia, na których eksponowała swoją naturalną odsłonę. Nie wstydziła się braku makijażu, a nawet siwych włosów. W pełni siebie akceptuje i tego nie ukrywa.

Joanna Liszowska zrezygnowała z roli w filmie. Kto ją zastąpi?

Gdy sytuacja w nieco się uspokoiła, Liszowska wróciła na plan serialu Przyjaciółki. Niespodziewanie u jednej z gwiazd wykryto COVID-19. Chociaż produkcja i aktorzy nie chcą zdradzić jej tożsamości, prace na chwile zostały wstrzymane. Gdy sytuacja nieco się uspokoiła, część obsady wróciła na plan. Produkcja robi wszystko, by zdążyć z nowymi odcinkami do jesieni.

Oprócz Przyjaciółek Joanna Liszowska miała zagrać także w produkcji pokazującej historię I sekretarza PZPR Edwarda Gierka i jego żony. Planowano, że wcieli się w sekretarkę jednego z ministrów. Zagrałaby u boku gwiazdorskiej obsady, w której skład wchodzą m.in. Małgorzata Kożuchowska i Misiek Koterski. Chociaż rola Asi nie jest główną, widzowie z pewnością zapamiętaliby ją na bardzo długo.

Jak donosi Super Express tak się jednak nie stanie. Aktorka musiała zrezygnować z udziału w filmie. Tabloid podaje przyczynę:

Przyczyną mogą być ostatnie zawirowania na planie serialu „Przyjaciółki”, który wstrzymano z powodu zakażenia kilku osób z obsady koronawirusem. Przesunięcie nagrań serialu Polsatu może kolidować z terminami nagrań filmu i tym samym wykluczać udział Liszowskiej.

Produkcja zaczęła szukać zastępstwa. Dziennik podaje, że wybrano Dominikę Gwit. Podobno gwiazda niesamowicie cieszy się z tego wyzwania.

Uważacie, że jest to dobry wybór?


Joanna Liszowska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Joanna Liszowska – Polsat, wiosenna ramówka 2020

Joanna Liszowska na premierze Swingersów

Joanna Liszowska na premierze Swingersów

Joanna Liszowska w nowej fryzurze

Joanna Liszowska w nowej fryzurze

Dodaj komentarz

 • Czytelniczka pisze:

  Nie porównujcie Gwit do Joasi !!!!!!!

  • Gość pisze:

   Dominika Gwit jest cudowna. Jest kimś i czymś czego jeszcze nie było na polskiej scenie. Ludzie opamiętajcie się i zacznijcie Doceniać Dominikę. Jest cudowna i wybitna.

 • Gość pisze:

  Super decyzja. Uwielbiam DG.Uważam,że p.Gierkową też powinna grać inna osoba(niższa,grubsza,bardziej w stylu PRL)

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×