Szukaj

Joanna Krupa cztery dni po porodzie podjęła ważną decyzję. Już wiemy, czy pojawi się na finale Top model

Joanna Krupa dziecko

Joanna Krupa dziecko

Joanna Krupa niedawno została mamą. Gwiazda powitała na świecie córkę. Kilka dni po porodzie zdradziła, że nie będzie się nim sama zajmować. Kto pomoże jej w opiece nad dziewczynką?

Joanna Krupa znana jest ze swojego przywiązania do rodziny i wrażliwości na otaczający ją świat. Swoją karierę zawdzięcza głównie sesjom zdjęciowym , a także udziałom w programach takich jak Dżoana i jej przyjaciółki z Miami oraz Top model. Modelka często angażuje się w akcje społeczne, które mają na celu pomoc zwierzętom.

Zobacz: Siostra Joanny Krupy pokazała film z małą Ashą Leigh. Ten czarujący uśmiech rozczuli was do łez

Joanna Krupa zatrudni opiekunkę do dziecka

Ostatnia decyzja Joanny wywołała niemałe zamieszanie. Modelka postanowiła, że nie będzie sama zajmowała się małą Ashą-Leigh Nunes. Do willi modelki wprowadzi się wykwalifikowana pielęgniarka, która będzie opiekowała się jej córeczką.

Zobacz: Joanna Krupa urodziła! Mąż modelki pokazał jej zdjęcie z córką prosto ze szpitala. Jakie imię otrzymała dziewczynka?

Okres ciąży z pewnością przyczynił się do rozkwitu kariery Joanny. Modelka wielokrotnie organizowała imprezy typu baby shower, a także brała udział w wielu sesjach zdjęciowych chwaląc się swoim ciążowym brzuszkiem. Być może to jest powodem osłabienia modelki i potrzeby pomocy w opiece nad maleństwem podczas pierwszych tygodni życia.

Nieoficjalnie wiadomo, że poród trwał 24 godziny. W tych trudnych i niezwykle bolesnych chwilach modelce towarzyszyła mama oraz siostra, z którymi łączy ją niezwykle bliska relacja.

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Czy myślicie, że zatrudnienie pielęgniarki do pomocy jest dobrą decyzją? Zdania internautów są podzielone:

    • Norma. Będzie mieć ich kilka. One będą opiekować się, a Joanna będzie foty na insta wstawiać.
    • Tak sobie myślę, że wspaniałe byłoby to gdyby każda Mama miała takie wsparcie : ))) Bo teraz takie czasy, że Babcie nie chcą zajmować się wnukami nawet raz w miesiącu Wszystko musiałam sama – ogromnie trudna sprawa, ale JESTEM MEGA DUMNA, ŻE DALIŚMY Z MĘŻEM RADĘ! TO PRAWDZIWY TRIATHLON ŻYCIA!!! : ))) KTO BIEGŁ W NIM, TEN WIE! : )))

Wydaje się, że pomoc wykwalifikowanej pielęgniarki w opiece nad dzieckiem sprawi, że gwiazda będzie mogła pojawić się podczas finału Top model, który odbędzie się już 25 listopada.

Zobacz: Wiemy, ile Joanna Krupa zapłaciła za poród i gdzie rodziła! Na ten sam luksus postawiły Madonna i Victoria Beckham


Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa urodziła

Joanna Krupa - jak wygląda kilka dni przed porodem?

Joanna Krupa - jak wygląda kilka dni przed porodem?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×