Douglas Nunes pozuje razem z Ashą. Córka Joanny Krupy ma już bardzo długie włosy. Coraz bardziej przypomina matkę

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes

Joanna Krupa i Douglas Nunes wspólnie wychowują córeczkę Ashę. Dumny tata pochwalił się nowym zdjęciem dziewczynki. To niewiarygodne, jak długie ma już włosy. 

Joanna Krupa od wielu już lat dzieli swoją codzienność i karierę zawodową pomiędzy Polskę i Stany Zjednoczone. Gwiazda, będąc małą dziewczynką, wyjechała z rodziną do USA, gdzie zamieszkała na stałe. Tam zaczęła stawiać pierwsze kroki w zawodzie modelki. Teraz ma już ugruntowaną pozycję w tamtejszym show-biznesie, a jakiś czas temu usłyszeli także o niej polscy fani. Gwiazda od pierwszej edycji prowadzi program Top Model, w którym jest też przewodniczącą jury. W tej roli odnalazła się idealnie i nikt już chyba nie wyobraża sobie tego formatu bez jej udziału.

Modelka przez wiele lat związana była z Romainem Zago. Para pobrała się, ale ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Krótko po rozwodzie poznała swojego drugiego męża Douglasa Nunesa. Mężczyzna spotkał Asię na spacerze i zakochał się bez pamięci. Narzeczeni długo nie czekali ze ślubem. Trzy lata temu w Krakowie powiedzieli sobie sakramentalne tak.

Mąż Joanny Krupy pokazał nowe zdjęcie Ashy

Joanna Krupa i Douglas Nunes szybko zdecydowali się na powiększenie rodziny. Joasia od samego początku dokumentowała w social mediach swoją ciążę i pokazywała zdjęcie z rosnącym brzuszkiem. Natychmiast również pochwaliła się na Instagramie zfotografią nowo narodzonej córeczki. Od tamtej pory internauci mogą podglądać, jak rośnie i rozwija się dziewczynka. Asha szybko stała się ulubienicą internautów, a fani gwiazdy nie szczędzą kolejnych komplementów pod adresem pociechy modelki.

Na punkcie dziewczynki oszalał przede wszystkim jej tata. W wywiadzie dla Dzień Dobry TVN modelka wyznała, że odkąd urodziła córkę, jej mąż nie widzi poza nią świata.

Więcej tych motylków było w stosunku do mojej córki. Odkąd ona się urodziła, to ja mogę być, nie muszę być. Asha jest najważniejsza, oszalał na jej punkcie – wyznała z uśmiechem gwiazda.

Podobnie jak dumna mama, to i szczęśliwy tata równie chętnie chwali się w sieci zdjęciami jedynaczki. Na najnowszej fotografii, którą udostępnił Douglas, możemy zobaczyć, jak długie już włosy ma pociecha prowadzącej Top Model.

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Trzeba przyznać, że Asha robi się coraz bardziej podobna do swojej ślicznej mamy. Jeżeli tylko będzie chciała, to z taką urodą karierę w show-biznesie ma gwarantowaną.

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)

Joanna Krupa i Douglas Nunes z córką na spacerze po Warszawie (fot. Justyna Bulińska)


Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Douglas Nunes i Asha

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×