Jessica Mercedes nie wytrzymała i ostro rozliczyła się z internautami: „Już mam dosyć tego milczenia”. Co na to Maffashion?

Jessica Mercedes, Maffashion

Jessica Mercedes, Maffashion

Jessica Mercedes pręży się do zdjęć, gdy obok dzieje się tragedia. Maffashion skrytykowała jej zachowanie. Wkurzona blogerka skomentowała zaistniałą sytuację.

Jessica Mercedes dała się poznać światu ponad dekadę temu, zakładając bloga o modzie. W ciągu tych lat, jej kariera diametralnie się rozwinęła. Szafiarkę obecnie na Instagramie śledzi blisko milion osób. To tam poza reklamami publikuje relacje ze swoich wyjazdów.

Jakiś czas temu na urlop wybrała Wyspy Owcze. Sieć zalało wtedy setki tysięcy zdjęć zabitych delfinów. Blogerka po raz pierwszy skomentowała sprawę i odpowiedziała koleżance po fachu – Maffashion.

Oburzona Jessica przerywa milczenie i odpowiada Maffashion

Jessica Mercedes protestowała wczoraj na ulicach Warszawy. Wyraziła poparcie dla akcji ZostajeMY w Unii. Zaraz po powrocie naszło ją na przemyślenia. Postanowiła odnieść się do artykułów i komentarzy internautów dotyczących jej urlopu na Wyspach Owczych. Tamtejsi mieszkańcy mają dość kontrowersyjną tradycję. Co roku zabijają niewinne delfiny, a internet zalewają drastyczne obrazki stamtąd. W czasie kiedy działa się rzeź, Jessica prężyła się do zdjęć na Instagramie. Po wielu dniach milczenia skomentowała sytuację:

Strefa zen zaliczona w domu, ale znowu się wkurzyłam. Już mam dosyć tego milczenia „uu jaka jestem słodka, miła, uu nic nie mówię bo jestem obsrana”. Jak ja sobie jadę na Wyspy Owcze wypocząć to whrrra wieloryby, wieloryby. Jak coś się dzieje obok mnie to conajmniej mi przepisuje się morderstwa – żali się na stories.

Przypominamy, jak Maffashion skomentowała wydarzenia na Wyspach Owczych:

Co jest z tymi ludźmi? Co jest z tym światem? Mamy XXI wiek! Trzeba by w pierwszej kolejności przestać tam jeździć i nie odwiedzać tego kierunku jako turysta. Może lokalni ludzie zastanowiliby się nad swoją coroczną tradycją? Postawieni pod murem braku ogromnego zarobku i wyraźna niechęć/bunt ludzi? Może coś by dało? Dlaczego świat tego nie zabroni? – rozmyśla.

Jessica, odwracając kota ogonem, próbowała zrzucić winę na media, które również nie poparły jej zachowania:

Ja nie potrzebuję pochwał w sieci w mediach, już za długo w tym jestem.

Co uważacie o zachowaniu blogerki?


Jessica Mercedes komentuje wyjazd na Wyspy Owcze

Jessica Mercedes komentuje wyjazd na Wyspy Owcze

Jessica Mercedes komentuje wyjazd na Wyspy Owcze

Jessica Mercedes komentuje wyjazd na Wyspy Owcze

Jessica Mercedes komentuje wyjazd na Wyspy Owcze

Jessica Mercedes komentuje wyjazd na Wyspy Owcze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×