Mocne wyznanie Jennifer Aniston o akceptowaniu swojego wyglądu. Tymi słowami stanęła w obronie Angeliny Jolie!

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston o zjawisku body-shaming

Jennifer Aniston od wielu lat walczy z tabloidami, które jej zdaniem są winne body-shamingowi, czyli wyśmiewaniu kobiet nie wpasowujących się w obecne standardy piękna. Jakiś czas temu piękna Jennifer napisała otwarty list do mediów, w którym wzywała do zaprzestania oceniania kobiet po ich wyglądzie czy rodzaju stylu życia jaki wybrały. Wściekła gwiazda grzmiała, że ma dosyć bycia rozpatrywaną tylko w kategoriach swojego wyglądu.

W najnowszym wydaniu magazynu Vouge dziennikarze zapytali Jennifer czy coś się zmieniło po jej dramatycznym apelu:

Nie wydaje mi się, żeby coś się zmieniło. Wydaje mi się że problemem są tabloidy i serwisy plotkarskie, które kategoryzują rodzaje ludzkiego ciała. Albo oceniają wagę, albo wygląd ciała albo bezdzietność. To dziwaczna obsesja, której nie rozumiem – dlaczego musicie w ten sposób prześladować ludzi, którzy dostarczają wam rozrywki? Dlaczego uczymy tego młode kobiety? To jest potwornie destrukcyjne. Jak masz ochotę wyjść z sutkami na wierzchu, albo masz wzdęty brzuch albo nie ważysz tyle ile byś chciała – jesteś idealna niezależnie od wszystkiego! Musisz wyciszyć ten hałas, co dla mnie jest łatwe, bo wiem, że jestem szczęśliwa, że robię wszystko co mogę, żeby być dobrą na tym świecie i dla ludzi z którymi pracuję. To coś, od czego ludzie są uzależnieni – sprośne, lubieżne historie. Może pewnego dnia magazyny plotkarskie się skończą. Kto by przypuścił, że Donald Trump będzie kiedyś amerykańskim prezydentem? Ja nie.

Kobieta ma prawo wyglądać jak chce i żyć jak chce, ale ten fragment o wychodzeniu z sutkami na wierzchu… Ciekawe czy widziała ostatnie zdjęcia Angeliny Jolie bez stanika na zakupach?

Zobacz: Angelina Jolie przyłapana bez stanika! Tak paradowała po ulicy

Jennifer Aniston i Justin Theroux pokazali wspólne rocznicowe foto

Jennifer Aniston o zjawisku body-shaming

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston o pokazywaniu sutków


aniston
Jennifer Aniston - świąteczna impreza 2016

Jennifer Aniston - świąteczna impreza 2016

Angelina Jolie bez stanika na zakupach

Angelina Jolie bez stanika na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×