Szukaj

Odpowiedź Jennifer Aniston na wywiad jej byłego męża bardzo zaintrygowała media. Oto jej reakcja

Jennifer Aniston, wywiad Justin Theroux

Reakcja Jennifer Aniston na wywiad Justina Theroux

Rozstanie Justina Theroux i Jennifer Aniston przebiegło w pokojowej atmosferze. Tak przynajmniej twierdzi Justin, który na temat kulisów rozpadu związku wypowiedział się po raz pierwszy publicznie – na łamach New York Times. Jak na jego słowa zareagowała była żona?

Przypomnijmy, że para zaręczyła się w 2012 roku, a trzy lata później pobrała się w tajemnicy przed mediami. Chociaż pozornie cały czas się dogadywali, brylowali na salonach i wspierali się w trakcie promocji projektów z ich udziałem, między nimi popsuło się do tego stopnia, że postanowili się rozstać. Decyzję o separacji ogłosili 15 lutego, wydając oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu relacji.

Siedem miesięcy później Justin wyznał, że między nim a Jennifer “z dnia na dzień wygasło uczucie do tego stopnia, że nie odczuwali wzajemnej fascynacji”. Chociaż przestała łączyć ich miłość, nadal łączyła przyjaźń:

To bardziej jak najbardziej polubowne. Może zabrzmi to nudnie, ale wiesz szanowaliśmy się na tyle, by rozstać się najbardziej bezboleśnie jak tylko to było możliwe. Było to trudne także dlatego, że przyjaźń nie była taka sama jak na początku. Ale przyjaźń się zmieniała i ewoluowała do tego stopnia, że przerodziła się w coś, z czego oboje jesteśmy bardzo dumni – przyznał amerykański przystojniak.

Jennifer nie mogła przejść obojętnie obok słów Justina. Podobno przypomniały jej, dlaczego tak naprawdę się w nim zakochała. Jak podaje zagraniczna prasa, Aniston od zawsze ceniła jego humor i intelekt. Aktorka podobno bardzo tęskni z wspólnie spędzanymi chwilami, a wywiad byłego partnera tylko ją w tym upewnił.

Myślicie, że Jennifer w kolejnym z wywiadów odniesie się do słów byłego męża?

Justin Therux ujawnił wszystkie powody rozwodu z Jennifer Aniston! Jakie błędy popełnili?

Co się stało z Jennifer Aniston? Na zamkniętej imprezie z okazji Emmy nie wyglądała najlepiej

Angelina Jolie i Justin Theroux przyłapani w intymnej sytuacji! Spełnił się największy koszmar Jennifer Aniston


Czy Jennifer Aniston i Justin Theroux powinni do siebie wrócić?

×