Odważnie! Jennifer Aniston pokazała się bez makijażu prosto po kąpieli! Ma na sobie tylko mini ręcznik

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston coraz częściej udostępnia zdjęcia na Instagramie. Tym razem przełamała barierę i pochwaliła się fotkami wykonanymi zaraz po kąpieli. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście.

Jennifer Aniston to amerykańska gwiazda i producentka filmowa. Największą popularność przyniosła jej rola Rachel w uwielbianym na całym świecie sitcomie Przyjaciele. Odkąd produkcja odniosła sukces, nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Widzowie mogą kojarzyć ją także z takich formatów, jak: Żona na niby czy Bruce Wszechmogący. Na swoim koncie ma wiele nominacji oraz nagród. Do najbardziej prestiżowych można zaliczyć m.in. Złoty Glob oraz Emmy.

Mimo że aktorka odnosi sukcesy na szklanym ekranie, nie można tego powiedzieć o jej życiu prywatnym. Przed laty była żoną Brada Pitta, jednak ich uczucie nie przetrwało próby czasu. Po rozwodzie oboje zaczęli układać swoje życie od nowa. Niedługo po tym jej serce skradł Justin Theroux. Fani bardzo kibicowali tej parze i wierzyli, że tym razem ich uczucie będzie trwać wiecznie, zwłaszcza że zdecydowali się na ślub. Niestety i tym razem nie skończyło się to szczęśliwie. Po zaledwie dwóch latach para wystąpiła do sądu z wnioskiem o orzeczenie rozwodu.

Jennifer Aniston pokazała się w samym ręczniku i bez makijażu

Jennifer ma ugruntowaną pozycję w show-biznesie i od lat nie traci na popularności. Jako jedna z niewielu gwiazd bardzo długo zwlekała z decyzją o założeniu konta na Instagramie. Ostatecznie zmieniła zdanie w tej kwestii i w 2019 roku wrzuciła do mediów społecznościowych pierwszą fotkę, która biła rekordy popularności.

Fani mieli ogromną nadzieję, że teraz aktorka będzie regularnie publikować w sieci nowe posty, jednak ona jest w tej kwestii bardzo oszczędna. Od czasu do czasu chwali się nowymi ujęciami, na których najczęściej pokazuje kulisy swojej pracy. Tym razem przeszła samą siebie i udostępniła zdjęcia wykonane zaraz po kąpieli, na których pozuje sauté.

Dzięki temu, że stanęła blisko obiektywu, możemy dokładnie przyjrzeć się jej bez makijażu. Aktorka w lutym będzie świętowała swoje 53. urodziny, jednak zdaje się, że czas jest dla niej bardzo łaskawy, ponieważ na jej twarzy trudno dostrzec choćby jedną zmarszczkę. Fotki pobudzają zmysły, ponieważ Aniston pozuje na nich zasłonięta jedynie mini ręcznikiem. Przy okazji możemy również dowiedzieć się, że pod wpływem wilgoci jej włosy delikatnie się kręcą.

Internauci nie szczędzą jej komplementów:

  • Taaak, naturalne loczki.
  • Najpiękniejsza kobieta na świecie.
  • Mega HOT!
  • Piękna i niesamowita.
  • Seksownie.

Podoba wam się Jennifer w takim wydaniu?


Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

jenniferaniston_271715127_299012778721775_1185474890350107477_n
Jennifer Aniston | fot. ONS

Jennifer Aniston | fot. ONS

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×