Niekulturalne komentarze Jana Wieczorkowskiego pod zdjęciem Antka Królikowskiego z mamą. Wyszło niezręcznie

Antek królikowski

Antek Królikowski pochwalił się zdjęciem z mamą. Para wybrała się na przejażdżkę skuterem. Pod fotografią pojawiły się komentarze od Jana Wieczorkowskiego. Aktor odniósł się do zdjęcia w bardzo dziwaczny sposób. Co miał na myśli?

W show-biznesie nie trudno jest o nieporozumienia, wpadki i dziwaczne sytuacje. Często wiążą się one z popularnym „głuchym telefonem”. Ktoś coś powie, ktoś źle powtórzy, zamieszanie urasta do rangi prasowego skandalu… a potem okazuje się, że to wszystko to po prostu jedno wielkie niedopowiedzenie. Bywa jednak tak, że gwiazdy samodzielnie kreują sytuacje, w których trudno zrozumieć o co chodzi, ale ogólny wydźwięk nie jest przyjemny. To stało się pod jednym ze zdjęć Antka Królikowskiego.

Aktor pochwalił się fotką z mamą, z którą śmigał na żółtym skuterze po warszawskim Mokotowie. Nie od dziś wiadomo, że mają świetny kontakt, więc podobne „obrazki” nikogo nie dziwią. Zaskakujące były za to komentarze Jana Wieczorkowskiego, który opublikował dziwne wpisy pod zdjęciem aktora:

Antek, k*rwa o co chodzi?

A, że skuter żółty

Skąd te p*jeby się biorą?

Nie wiadomo o co chodziło aktorowi, a Antek nie zdecydował się ani usunąć jego wpisów, ani się do nich odnieść. Fani nie byli za to zachwyceni i skrytykowali Wieczorkowskiego za podobne wpisy.

Jak myślicie o co chodzi?

Zobacz: Antek Królikowski z piękną Kasią i Julia Wieniawa na tej samej imprezie! Modowy pojedynek mogła wygrać tylko jedna

Zobacz: Nowa dziewczyna Antka Królikowskiego przyłapana bez okularów! Jest piękniejsza niż wszyscy myśleli! Pierwsze takie zdjęcia

Zobacz: Antek Królikowski z nową dziewczyną przyłapani na randce! Miłość XXI wieku jak się patrzy!


Jan Wieczorkowski komentuje zdjęcia Antka Królikowskiego

Jan Wieczorkowski komentuje zdjęcia Antka Królikowskiego

Antek Królikowski - OFF Camera 2019

Antek Królikowski - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Antek Królikowski z dziewczyną Kasią - OFF Camera 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×