Szukaj

Syn Piotra Gąsowskiego rozkochał w sobie prawdziwą piękność. Jej zdjęcia w bikini podnoszą ciśnienie

Piotr Gąsowski z synem Jakubem

Piotr Gąsowski z synem Jakubem

Jakub Gąsowski pokazał dziewczynę. Syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej jest zakochany. Kto skradł jego serce? Zobacz, jak wygląda partnerka 26-letniego aktora.

Dzieci gwiazd często idą w ślady rodziców i decydują się na karierę w branży rozrywkowej. Doskonałym przykładem jest Jakub Gąsowski, syn Piotra Gąsowskiego i Hanny Śleszyńskiej. 26-latek podobnie jak jego rodzice postanowił ukończyć szkołę aktorską i postanowił związać swoją przyszłość ze światem filmu.

O Jakubie z roku na rok jest coraz głośniej w mediach. Wszystko za sprawą imponującej listy dokonań. Młody mężczyzna ma na swoim koncie role w takich hitach jak Listy do M. 4, Belfer, Jak zostać gwiazdą? czy Na Wspólnej. Swego czasu prowadził też cykl w Dzień Dobry TVN. Regularna obecność na szklanym ekranie sprawiła, że prasa plotkarska zaczęła interesować się jego życiem prywatnym, a w nim nastała prawdziwa rewolucja.

Jakub Gąsowski ma nową dziewczynę. Jak ją poznał? Kim jest Magda Woźniak?

Jakub Gąsowski pochwalił się na Instagramie, że jest zakochany. Dziewczyna syna Piotra Gąsowskiego to prawdziwa piękność, którą poznał w szczególnych okolicznościach. Gdy kręcono zdjęcia do Belfra, na jego drodze stanęła Magdalena Woźniak – architektka z wykształcenia.

Dokładnie tu, dokładnie w tamtym momencie [kręcenia serialu – red.], studiowała Magda! I co najlepsze – w ogóle jeszcze się nie znaliśmy, a teraz proszę! Jesteśmy razem! Magda opowiadała mi wielokrotnie, że w dni kręcenia studenci musieli stąpać na palcach i wychodzić z sal tylko w określonych momentach! Najlepsze, że ja to też pamiętam! – podzielił się młody aktor swoją historią.

Jakub cieszy się z takiego obrotu spraw, podobnie jak jego ojciec, który jako jeden z pierwszych polubił publikację juniora.

Mimo bycia od siebie parę, bądź paręnaście metrów, poznaliśmy się lata później, oboje praktycznie już skończywszy studia. Może to i dobrze, że poznaliśmy się po latach, a nie wtedy? Może w innym przypadku byłbym spalony? – zastanawia się Kuba, puszczając oko do internautów.

Na Instagramie Magdy nie brakuje odważnych zdjęć w strojach kąpielowych, w bikini, w domowym zaciszu i z podróży. Widać, że ukochana Gąsowskiego uwielbia aktywny styl życia, kocha zwiedzać świat i pasjonuje się sztuką. Jej fotografie mają artystyczny klimat.

Zobaczcie, jak wygląda nowa dziewczyna Jakuba Gąsowskiego.


Jakub Gąsowski z dziewczyną

Jakub Gąsowski z dziewczyną

Dziewczyna Jakuba Gąsowskiego

Dziewczyna Jakuba Gąsowskiego

Jakub Gąsowski

Jakub Gąsowski

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×