NewsyCórka Ewy Wachowicz wyrosła na prawdziwą piękność. Ma 19 lat i już rozkręca własny biznes. Zdolniacha!

Córka Ewy Wachowicz wyrosła na prawdziwą piękność. Ma 19 lat i już rozkręca własny biznes. Zdolniacha!

Ewa Wachowicz, córka Aleksandra
Ewa Wachowicz, córka Aleksandra
Marta Borkowska

21.10.2020 11:40, aktual.: 21.10.2020 12:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ewa Wachowicz od zawsze może poszczycić się świetnym wyglądem, dzięki któremu wywalczyła tytuł Miss Polonia w 1992 roku. Następnie reprezentowała Polskę w konkursie Miss Świata, gdzie dotarła do ścisłego finału. W latach 1993-1995 była sekretarzem prasowym ówczesnego premiera, Waldemara Pawlaka, a od 1993 roku poświęca się pracy w mediach.

Zobaczyć ją mogliśmy w tanecznym show Taniec z Gwiazdami. Prowadziła także program kulinarny Ewa gotuje w telewizji Polsat. Ma swoją restaurację w samym centrum Krakowa. Prywatnie jest mamą uroczej 19 latki, która wyrosła na prawdziwą piękność. Czy pójdzie w ślady mamy?

Córka Ewy Wachowicz – Aleksandra Osuchowska: co robi i jak wygląda?

Ewa Wachowicz jest w szczęśliwym związku od pięciu lat z muzykiem Sławomirem Kowalewskim. Jest raczej oszczędna w słowach, jeśli chodzi o ich relację. Jednak z ogromną ochotą dzieli się sukcesami swojej ukochanej córki, 19-letniej Aleksandry. Jest ona owocem miłości miss z dziennikarzem Przemysławem Osuchowskim.

Olę poznaliśmy dzięki programowi Top Chef, gdzie była gościem w jednym z odcinków. Wówczas 15-letnia córka Ewy zrobiła niemałą furorę. Media rozpisywały się na temat jej możliwości w show-biznesie. Dumna mama bardzo chętnie opowiadała o niej w wywiadach, zdradziła, że bardzo dobrze gotuje.

Ma do tego smykałkę - przekonywała. Obserwuję to i bardzo mnie to cieszy. Często na imprezy szkolne robi ciasto, babeczki albo ciasteczka. A już największą radość sprawia mi, kiedy się angażuje we wspólne gotowanie.

Jednak, jak podkreśliła w rozmowie z Show kilka lat temu, nie ma ona zamiaru iść w ślady Wachowicz. Ma całkiem inny plan na siebie.

Nie pozwalam jej wejść do show-biznesu. Zresztą ona nie ma na to najmniejszej ochoty (...) Jeśli jako dorosła osoba podejmie pracę związaną z show-biznesem, to OK, ale to będzie jej świadomy wybór. Dopóki mogę ją przed tym ochronić, robię to. Uważam, że tak jest lepiej, bo mamy przykłady młodych ludzi, którzy nie poradzili sobie ze sławą. Ma swój własny, normalny świat.

Jaka drogę wybrała Ola? Wiemy na pewno, że nie wzięła przykładu ze sławnej mamy. Nie brała dotąd udziału w żadnym konkursie piękności, zdecydowanie woli poczytać książki. Ma też już opracowany plan działania i pomysł na własny biznes. Obecnie jej miejscem zamieszkania jest Kraków. Prowadzi social media, jednak nie udostępnia swoich zdjęć publicznie. Robi to na alternatywnym koncie, gdzie możemy podziwiać jej przepiękne stylizacje paznokci. Trzeba przyznać, że dziewczyna ma talent!

Oprócz tego zajmuje się profesjonalną stylizacją rzęs oraz brwi. Czy może zasłynie, jako stylistka gwiazd? Kto wie.

  • Aleksandra Osuchowska
  • Praca córki Ewy Wachowicz
  • Córka Ewy Wachowicz - Aleksandra Osuchowska w Top Chefie
  • Córka Ewy Wachowicz - Aleksandra Osuchowska w Top Chefie
  • Córka Ewy Wachowicz - Aleksandra Osuchowska w Top Chefie
  • Córka Ewy Wachowicz - Aleksandra Osuchowska w Top Chefie
  • Córka Ewy Wachowicz - Aleksandra Osuchowska w Top Chefie
  • Aleksandra Osuchowska
  • Ewa Wachowicz z córką Aleksandrą
  • Ewa Wachowicz z córką Aleksandrą
[1/10] Aleksandra Osuchowska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także