Szukaj

Weronika Rosati wydaje tysiące na kosmetyki. A Edyta Górniak? Będziecie zaskoczeni!

Edyta Górniak Weronika Rosati

Edyta Górniak Weronika Rosati

Jakich kosmetyków używa Edyta Górniak?

Gwiazdy kochają kosmetyki. Weronika Rosati wydaje na pielęgnację twarzy niemal 2 tysiące złotych. A z czego korzysta Edyta Górniak? Cena może zaskakiwać!

Nie jest tajemnicą, że gwiazdy uwielbiają dbać o swój wygląd. Nie jest to także coś dziwnego – ostatecznie pracują swoim wyglądem, pracują „twarzą” i muszą pilnować, by na ich skórze nie pojawiały się niepotrzebne przebarwienia, zmarszczki czy inne oznaki starzenia. W grę wchodzą gabinety medycyny estetycznej, odnowy biologicznej, SPA, czasem nawet interwencje chirurgów. Pierwszym i podręcznym źródłem ich magicznego wyglądu są jednak kosmetyki.

Jak donosi Super Express, rekordzistką na polskiej scenie rozrywkowej jest Weronika Rosati, która wydaje niemal 2 tysiące złotych miesięcznie na swoje „upiększacze”. Na co dzień korzysta między innymi z kremu Diora, wartego 750 złotych. Używa również oryginalnego olejku różanego, sprowadzanego zza granicy. Cena za buteleczkę? 600 złotych od sztuki. Do tego dochodzi kolejnych 800 złotych w jej podręcznej kosmetyczce, „wpakowane” w podkłady, tusze, cienie, maskary…

Która gwiazda wydaje najmniej? Może to być zaskoczeniem, ale jest to Edyta Górniak, która od lat stosuje jeden, ulubiony krem. Jego cena wynosi 6 złotych. Jeśli zaś chodzi o inne niezbędne jej kosmetyki – gwiazda sama wyznała, że maluje się raczej sporadycznie, a na ściankę idzie prosto od wizażysty, więc nie musi martwić się tym, czy w jej kosmetyczce jest coś, co pozwoli na wykonanie makijażu.

Zaskoczeni?

Awantura w rodzinie Edyty Górniak! Wszystko przez Mateusza Zalewskiego!

Edyta Górniak odnalazła na planie „Agenta Gwiazdy” swoją bratnią duszę! Jej nowa przyjaciółka to wielka niespodzianka!

Co za talent! Edyta Górniak pokazała wideo z występu Allana. Internautom opadły szczęki [WIDEO]


Edyta Górniak z różańcem na szyi

Edyta Górniak z różańcem na szyi

Edyta Górniak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Edyta Górniak - Sylwester 2018 TVN, Warszawa

Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4

Edyta Górniak - Agent Gwiazdy 4

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×