Jak wygląda dziś Tomasz Kowalski – zwycięzca MBTM, który uległ groźnemu wypadkowi?

Tomasz Kowal Kowalski

Fotografia: ONS

Pól roku temu Tomasz Kowalski, zwycięzca polsatowskiego show – Must Be The Music uległ groźnemu wypadkowi, po którym jego stan określano jako krytyczny.

Zobacz: Koszmar zwycięzcy „Must be the music” twa. Jego stan jest krytyczny!

Jego rehabilitacja i próba powrotu do zdrowia trwa cały czas, jednak pocieszającym jest fakt, że wokalista pokazał na swoim facebooku zdjęcie, na którym widzimy, że najgorsze ma już za sobą.

Kowalski często publikuje wpisy na profilu społecznościom, w których dzieli się z fanami swoimi przemyśleniami i nadziejami oraz dziękuje za to, że cały czas go wspierają. Jednak nigdy wcześniej nie odważył się na to, by pokazać jak teraz wygląda.

Na fotografii widzimy jak Tomasz siedzi na wózku inwalidzkim, a za nim stoi jego tata, ma uśmiechniętą i pełną nadziei twarz.

Mimo upadku strasznie chciałem wrócić do dawnego życia. Mimo tego co mnie spotkało chciałem znowu czuć się potrzebny. I może mi się uda. Przynajmniej choć troszkę. Jutro o godz.11-tej rozpoczynam akcję uświadamiania niektórym czym staje się wypadek i co jest potrzebne osobie takiej, jak ja. FB poświęcę mojemu zespołowi i muzyce, którą mam nadzieję wkrótce usłyszycie. Planów mam jeszcze cała masę, a obecnie zmieniłem tylko rodzaj swojego napędu Na zdjęciu jest mój tato. Szanujcie swoich bliskich. To w nich mamy czasem jedyny ratunek. Odwiedźcie stronę : www.mamwyzwanie.pl Tam od jutra zostawię czasem swój smutek, a czasem radość. Bądźcie zdrowi Kochani i do zobaczenia – czytamy.

Życzymy Tomkowi powrotu do pełni sił i czekamy na koncert.

Tomasz Kowalski

Fotografia: Facebook.pl

Tomasz Kowalski, Natan Kowalski

Fotografia: Polsat


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×