Szukaj

Krupińska pokazała nowe zdjęcie córeczki. Największą uwagę przykuły włosy dziewczynki. Rośnie kolejna miss

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska

Paulina Krupińska na Instagramie opublikowała nowe zdjęcie córki. Okazja jest szczególna — Tosia właśnie skończyła pięć lat. Jak wpis komentują internauci?

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka dwa lata temu zostali małżeństwem. W niedzielę świętowali drugą rocznicę zalegalizowania związku, którą prowadząca Dzień Dobry TVN uczciła w piękny sposób. W social mediach pokazała niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu, w opisie dołączyła słowa piosenki, którą napisał jej mąż.

Paulina Krupińska świętuje urodziny córki. Tosia skończyła pięć lat

Powodów do świętowania w rodzinie Pauliny i Sebastiana nie brakuje. W poniedziałek ich córka, Tosia, skończyła pięć lat, czym dumna mama pochwaliła się w sieci. Opublikowała zdjęcie dziewczynki, która pozuje na wprost morza, tyłem do obiektywu. Jest ubrana w piękną, białą sukienkę.

W opisie mama złożyła jej piękne życzenia. Zdradziła, jaką osobą jest jej córka i kim chciałaby zostać w przyszłości:

Tosia kończy dzisiaj 5 lat. Kocha ludzi i wszystkie żyjątka (nawet komarów jej szkoda), zaprzyjaźnią się z prędkością światła, uśmiechnięta, niezwykle żywa i bardzo zwinna. Chciałaby być syreną albo księżniczką, marzy o tonie brokatu i posiadaniu wszystkich różowych sukienek świata. Każdego dnia zadaje tysiące pytań i często sama na nie odpowiada. Bez niej świat byłby mniej kolorowy, bo każdego dnia Nasz świat koloruje. Kochana córeczko bądź szczęśliwa i zdrowa. P.S. Zostawcie jakieś ❤️ w komentarzu dla Tosi z okazji jej urodzin.

Internauci na apel Krupińskiej zareagowali entuzjastycznie i w komentarzach pozostawiają mnóstwo serduszek. Niektórzy idą o krok dalej i składają dziewczynce życzenia. Wielu podziwia włosy dziewczynki.

  • Tosiu bądź zdrowa, szczęśliwa i spełniaj swoje marzenia.
  • Ja i moja 13-letnia Tosia życzymy różowej Księżniczce spełnienia kolorowych marzeń.
  • Też mam Tośkę ! Tyle że czteromiesięczną 😉 . Tośki są #najlepsze. Wszystkiego dobrego.

Redakcja Jastrząb Post się do nich przyłącza, życząc dziewczynce wszystkiego, co najlepsze.

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka: dzieci

Paulina i Sebastian, chociaż są małżeństwem od dwóch lat, spotykają się od 2014 roku. Pięć lat temu przyszła na świat ich córka Antonina, dwa lata później ich syn Jędrzej. Rodzina na co dzień mieszka w Warszawie, sporo czasu spędza jednak w górach, skąd pochodzi muzyk.


Paulina Krupińska świętuje urodziny Tosi

Paulina Krupińska świętuje urodziny Tosi

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Paulina Krupińska pokazała nowe zdjęcie dzieci

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – święta Bożego Narodzenia 2019

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka – święta Bożego Narodzenia 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×