Jak Rafał Maślak radzi sobie po rozstaniu z dziewczyną? W trudnych chwilach pociesza go pewna kobieta

Rafał Maślak

Rafał Maślak

Rafał Maślak po rozstaniu z dziewczyną może liczyć na wsparcie mamy

Ogromnym zaskoczeniem była informacja, jaką podzielił się niedawno Rafał Maślak ze swoimi fanami. Mister Polski 2014 przyznał, że rozstał się ze swoją dziewczyną, Kamilą Nicpoń. Para uchodziła za idealną i wszystko wskazywało na to, że w końcu wylądują na ślubnym kobiercu. Wydawało się też, że Kamila zaczyna odnajdywać się w świecie show-biznesu i coraz chętniej pozuje ze swoim ukochanym na ściankach. Tuż przed świętem zakochany ich drogi jednak się rozeszły.

Zobacz: Rafał Maślak dopiero co rozstał się z dziewczyną a już otrzymuje propozycje od innych kobiet. Mister Polski zdradził treść kilku wiadomości

Model zdradził, że powodem były jego częste wyjazdy, które zaczęły przeszkadzać Kamili. Zaznaczył jednak, że zamierza walczyć o ukochaną. Ma nawet w tej kwestii ogromne wsparcie ze strony pewnej kobiety…

Na swoim Instagramie Rafał opublikował post, w którym dziękuje swojej mamie i tacie za słowa otuchy w trudnych chwilach:

W życiu są lepsze i gorsze chwile, ale na szczęście mam super rodziców, na których zawsze mogę liczyć. Zrobili mi dzisiaj niespodziankę i przyjechali do Poznania na Targi Mody Fashion Fair. Uśmiech od razu pojawia się na twarzy i dziękuję Ci MAMO za bezcenną radę i jak zawsze mądre słowa. Masz racje, o miłość trzeba walczyć….

Wygląda na to, że Rafał ma pozytywne nastawienie i wierzy, że piękna dziewczyna da mu jeszcze jedną szansę.

Myślicie, że uda im się uratować ten związek?

Rafał Maślak (fot. Instagram)

Rafał Maślak (fot. Instagram)

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na pokazie Łukasza Jemioła (Fot. ONS)

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń na pokazie Łukasza Jemioła
(Fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×