Olga Kalicka mieszka w bardzo gustownych wnętrzach. Wszystko urządziła z dbałością o najdrobniejsze szczegóły

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka chętnie chwali się w sieci kolejnymi zdjęciami z domowego zacisza. My zebraliśmy do naszej galerii kadry, na których podziwiamy, jak mieszka. Jest elegancko i bardzo gustownie.

Olga Kalicka zyskała ogromną popularność w momencie, gdy pojawiła się w dwóch najchętniej oglądanych serialach Dwójki. Najpierw mogliśmy ją zobaczyć w uwielbianym przez widzów sitcomie Rodzinka.pl, gdzie wcieliła się w Magdę, czyli dziewczynę Tomka Boskiego. Kolejną rolą, która otworzyła jej drogę do dalszej kariery była postać Justyny w telenoweli M jak Miłość. Obecnie nie może ona narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas pojawia się w kolejnych projektach. Regularnie grywa w teatrze, a także w kinowych hitach. Od niedawna jest także właścicielką własnej marki modowej. Początki tej działalności nie były łatwe, o czym opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Życie na scenie aktorka doskonale łączy z macierzyństwem. Na początku tego roku chłopiec skończył dwa latka. Aleks jest owocem związku z jej wieloletnim partnerem Cezarym Nowakiem. Olga i jej ukochany od dawna są zaręczeni. Cały czas jednak coś staje na przeszkodzie ich ślubnym planom.

Jak mieszka Olga Kalicka? Zdjęcia wnętrz robią wrażenie

Olga Kalicka jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Gwiazda codziennie udostępnia nowe treści. Chętnie informuje swoich obserwatorów o nowych zawodowych projektach, a także o tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Chociaż nie zdecydowała się na to, by pokazać w sieci twarz swojego synka, to kadry i nagrania z Aleksem w roli głównej często goszczą w social mediach.

Olga wrzuca sporo zdjęć, na których możemy podpatrzeć, jak wygląda mieszkanie, które zajmuje razem z synkiem i narzeczonym. Są to nowoczesne, a zarazem bardzo przytulne wnętrza. Dominują tu bardzo modne odcienie bieli i szarości. W salonie znajduje się ściana w geometryczne wzory, a także wygodna sofa. Nie brakuje też designerskiego stolika. Gwiazda uwielbia rośliny, dlatego też w jej czterech kątach znajduje się sporo zieleni.

Pokoik małego Aleksa to również bardzo stonowane wnętrze. Białe ściany zdobią śliczne rysunki. Na jednym z nich znajduje się uroczy króliczek. Biel idealnie kontrastuje z drewnianą podłogą. W kąciku do zabawy nie brakuje też wygodnej piankowej maty.

Kuchnia i łazienka aktorki również urządzone są w odcieniach szarości i idealnie współgrają z resztą wnętrz. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Jak mieszka Olga Kalicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×