Olga Kalicka odwołała ślub. Na drodze zakochanych stanęły kolejne problemy

Olga Kalicka - ślub. Kiedy weźmie?

Olga Kalicka - ślub. Kiedy weźmie?

Olga Kalicka od jakiegoś czasu jest zaręczona. Zakochani planowali urządzić huczne wesele, lecz na ich drodze ciągle pojawiają się nowe problemy. Dlaczego nie mogą urządzić wesela swoich marzeń?

Olga Kalicka to aktorka, którą widzowie pokochali przede wszystkim za rolę Magdy w serialu Rodzinka.pl. Gwiazda po zakończeniu jego emisji postanowiła całkowicie skupić się na własnej rodzinie. Na początku zeszłego roku została po raz pierwszy mamą. Na świat przyszedł jej synek Aleks. Od tamtej pory idealnie udaje jej się połączyć karierę z macierzyństwem. Chociaż nie gra już w serialu, to nadal pojawia się na deskach teatru, a na dodatek bardzo prężnie rozwija swoje konto na Instagramie.

Aktorka od wielu lat jest w szczęśliwym związku z Cezarym Nowakiem, który jest ojcem jej dziecka. Para od jakiegoś czasu jest zaręczona. Od kiedy na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy fani gorączkowo dopytywali kiedy zakochani powiedzą sakramentalne tak.

Na razie zajęłam się premierą nowej sztuki w Teatrze Kwadrat. Ale mam nadzieję, że po premierze uda mi się znaleźć na to czas i weźmiemy ślub.

Najpierw na drodze zakochanym stanęła praca i kolejne premiery w teatrze, a później ich weselne plany pokrzyżowała pandemia koronawirusa.

Olga Kalicka o ślubie. Kiedy się odbędzie?

Do najważniejszego dnia w swoim życiu Olga i Cezary przygotowują się od ponad roku. Zakochani korzystają z usług organizatorki wesel. Pierwotnie uroczystość miała się odbyć jeszcze w tym roku. Plany narzeczonym pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Wciąż nie mamy żadnej konkretnej daty, więc raczej nic się nie zmieni. Sytuacja wkoło jest jaka jest… – mówi Olga Kalicka w magazynie „Świat i Ludzie”.

Zakochani marzyli o tym, by urządzić huczną ceremonię, jednak panująca pandemia i związane z nią ograniczenia uniemożliwiają im realizację tych planów. Liczba 150 osób, które mogłyby przybyć na uroczystość, nie jest dla nich wystarczająca. Przyszli państwo młodzi nie chcieliby nikogo pominąć.

Mój tata i mama mają liczne rodzeństwo… Jest nas bardzo dużo – wyjaśnia Olga.

Duża część rodziny Cezarego mieszka w USA. Podróż przez ocean i obecność na weselu w obecnych czasach byłaby sporym ryzykiem. Narzeczeni musieliby także zrezygnować z podróży poślubnej, w którą chcieliby wybrać się właśnie do Stanów Zjednoczonych.

Miejmy nadzieję, że sytuacja związana z pandemią już niedługo się unormuje, a Olga i jej narzeczony będą mogli urządzić wesele swoich marzeń


Olga Kalicka z narzeczonym

Olga Kalicka z narzeczonym

Olga Kalicka - chrzest święty syna

Olga Kalicka - chrzest święty syna

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Olga Kalicka zaręczyła się pół roku temu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×