Olga Kalicka o swoim nowym biznesie. Już na początku nie było łatwo [WIDEO]

Olga Kalicka

Olga Kalicka

Olga Kalicka jest znaną aktorką, ale też bizneswoman. Gwiazda od niedawna jest właścicielką własnej marki odzieżowej. Przyznaje, że miała bardzo trudny start w biznesie. Co stanęło jej na drodze do realizacji marzeń? 

Olga Kalicka popularność zyskała dzięki rolom w najpopularniejszych serialach emitowanych na antenie TVP. Aktorka pojawiła się w sitcomie Rodzinka.pl, gdzie przez wiele lat wcielała się w postać Magdy, czyli dziewczyny najstarszego syna Boskich. Z zupełnie innej strony dała się poznać, gdy zagrała w telenoweli M jak miłość. Gwiazda cały czas pojawia się też na deskach teatru. Gwiazda od 2019 roku pracę zawodową łączy z wychowaniem synka.

Pandemia koronawirusa dla show-biznesu była wyjątkowo trudnym czasem. Ze względu na wprowadzone obostrzenia zamknięte zostały teatry, a plany zdjęciowe długo nie pracowały pełną parą. Wiele gwiazda narzekało na brak zarobków. Były to też niezwykle ciężkie chwile dla większości  przedsiębiorców. Olga Kalicka na własnej skórze odczuła trudności z prowadzeniem biznesu podczas pandemii.

Olga Kalicka o własnej marce odzieżowej

Olga Kalicka jest jedną z gwiazd, które oprócz kariery w zawodzie rozkręcają też własne biznesy. Gwiazda zdecydowała się jakiś czas temu otworzyć własną markę odzieżową. W jej sklepie można znaleźć wiele pięknych stylizacji, ale już od samego początku nie było jej łatwo. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, co od samego początku stanęło jej przeszkodzie:

Marka działa już półtora roku. Ruszyłyśmy we dwie, dwa tygodnie przed covidem więc w dość trudnym momencie i od razu rozwijanie marki było zarządzaniem marki w kryzysie, więc to nie było łatwe. Natomiast idzie nam bardzo fajnie, bardzo się z tego cieszę bo na maksa się w tym spełniam, też super się dogaduję z moją przyjaciółką, która jest moją wspólniczką.

Skąd pomysł na założenie marki?

To marzenie bardzo długo w nas kiełkowało. Ja z Karoliną byłam w liceum i już wtedy miałyśmy takie poczucie, że nie mamy się w co ubrać. I to kiełkowało w nas przez lata i połączenie dwóch światów – tego, że Karolina przez 10 lat pracowała w korporacji, ja jestem artystyczną duszą, więc połączenie tych dwóch światów sprawiło, że poczułyśmy, że możemy trafić do wielu kobiet.

Olga jakiś czas temu przeszła metamorfozę i z blondynki przefarbowała się na brunetkę. Nie żałuje?

Nie. Czuję, że te włosy dużo lepiej ze mną współgrają.

Jak podoba Wam się Olga w takim wydaniu?


Olga Kalicka na evencie platformy Viaplay

Olga Kalicka na evencie platformy Viaplay

Olga Kalicka przed metamorfozą

Olga Kalicka przed metamorfozą

Olga Kalicka, Misheel Jargalsaikhan

Olga Kalicka, Misheel Jargalsaikhan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×