Michał Wiśniewski sam to pokazał! Tak imprezował, gdy był największą gwiazdą w kraju! Nieznane zdjęcie podbija sieć!

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski zaskoczył swoich fanów przypominając im swoje archiwalne zdjęcie z imprezy w 2004 roku. Lider Ich Troje tym wspomnieniem rozbawił cały internet. Bardzo się zmienił?

O barwnym życiu Michała Wiśniewskiego krążą wielkie legendy. Muzyk oprócz swojej spektakularnej kariery ma także na swoim koncie niezwykle imponujące życie osobiste. Przede wszystkim jest mistrzem w ślubach i rozwodach. W latach 1996–2001 był żonaty z piosenkarką Magda Femme. Małżeństwo to przez wiele lat było ukrywane przed mediami, dopiero w 2004 roku kobieta potwierdziła związek z muzykiem. W 2002–2006 żoną artysty była śliczna Marta Mandaryna Mandrykiewicz, z którą Michał ma dwoje dzieci, kolejne pięć lat spędził u boku Anny Świątczak, z którą gwiazdor ma dwie córki. W 2012 roku Michał zawarł swój czwarty związek małżeński z Dominiką Tajner, z którą obecnie się rozwodzi .

Michał, choć czas jego świetności dawno przeminął, nadal sprawnie funkcjonuje w branży muzycznej. Po wielu latach lider Ich Troje w niedzielę powróci nawet na deski opolskiego amfiteatru, na których niegdyś zgarniał nagrodę za nagrodą doprowadzając publiczność na miejscu i przed telewizorami do łez. Przy tej niezwykłej okazji Wiśniewski postanowił sięgnąć pamięcią do swojej barwnej przeszłości. Na swoim profilu opublikował zdjęcie sprzed 15 lat, na którym pozuje przed białą awionetką ze swoim kolegą Tomkiem.

Na historycznej fotce Michał ma czerwone włosy i jest ubrany w ciuchy od topowych projektantów. Muzyk ma na sobie szałową kolorową marynarkę, a w dłoniach trzyma napój z bąbelkami.

Pamiętacie Michała Wiśniewskiego sprzed 15 lat?

View this post on Instagram

2004. Tomek Miskiewicz.

A post shared by Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972) on

Fałszująca Madonna w ogniu krytyki. Michał Wiśniewski: “Na Eurowizji dostałaby zero punktów”

Michał Wiśniewski obraził męża Ani Wyszkoni. Gwiazda zmiażdżyła go jednym krótkim zdaniem. KLASA! [WIDEO]

Michał Wiśniewski pozwolił sobie na obrzydliwy żart pod adresem 21-letniej wokalistki Ich Troje. W internecie zawrzało


Michała Wiśniewski sprzed 15 lat

Michała Wiśniewski sprzed 15 lat

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski przyłapani przez paparazzi

Xavier Wiśniewski i Michał Wiśniewski przyłapani przez paparazzi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×