Mateusz Hładki wspomina śmigusa-dyngusa sprzed kilku lat. Dziennikarz wyglądał wtedy zupełnie inaczej

Mateusz Hładki, Bal Dziennikarzy 2016 (fot. AKPA)

Mateusz Hładki, Bal Dziennikarzy 2016 (fot. AKPA)

Mateusz Hładki w śmigus-dyngus

Stało się! Nadeszła Wielkanoc! To święto ma sporo zwolenników. Piękna pogoda i magiczna atmosfera, jakie towarzyszą Wielkanocy są ogromnymi atutami tych dni. ponadto mamy wtedy czas na spotkania ze znajomymi. W gronie najbliższych wspaniale nam się biesiaduje. Gwiazdy także chwalą się swoimi rodzinnymi spotkaniami.

Zobacz: Tak gwiazdy obchodzą Święta Wielkanocne! Piękna pogoda, bliscy i dużo smacznego jedzenia [Galeria] 

Poniedziałek Wielkanocny rządzi się jednak swoimi prawami. Od lat istnieje zwyczaj polewania się wodą. Chyba każdy z nas pamięta tę świetną zabawę. Humory dopisują wszystkim, zarówno tym oblanym, jak i polewającym. Gwiazdy także podtrzymują tradycję związaną z tym świętem. Mateusz Hładki pokazał, jak u niego wyglądał śmigus-dyngus kilka lat temu. W 2013 roku zabawę popsuł deszcz, który mocno padał przez cały dzień. Dziennikarz został więc oblany przez…niebo. Ma jednak nadzieję, że tym razem tak się to nie skończy.

A dziś lany poniedziałek – oby nie skończyło sie tak! #throwback #2013 #rain #warsaw #poland #dancingintherain #alzymyjemideszcz #itakietam #smigusdyngus #easter #spring #blue #man #bezbrody #yolo

Patrząc za okno możemy chyba jednak uspokoić wszystkich, którzy obawiają się dzisiejszego deszczu. Taka pogoda jak ta w 2013 roku raczej nam nie grozi.

Zobacz: Zastanawiacie się, jak ubrać się na Wielkanoc? Sprawdziliśmy, jakiej pogody można się spodziewać 

Mateusz Hładki w śmigus dyngus

Mateusz Hładki w śmigus dyngus

Mateusz Hładki - wernisaż Łukasza Jemioła

Mateusz Hładki – wernisaż Łukasza Jemioła


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×