Szukaj

Mieszkanie Bradleya Coopera zmieniło się nie do poznania po odejściu Iriny Shayk! Wszystko dla Lady Gagi

Najnowsze plotki zza oceanu donoszą, że Lady Gaga na dobre zadomowiła się w ekskluzywnej willi Bradleya Coopera. Jeśli te plotki się potwierdzą, współczujemy aktorowi zemsty byłej żony – Iriny Shayk, która już kilka razy wbiła szpilę w jego męskie ego.
Lady Gaga ma nowego chłopaka

Lady Gaga ma nowego chłopaka

Już za chwilę Bradley Cooper i Lady Gaga mogą odebrać nagrody za ich wspaniałą balladę do filmu Narodziny Gwiazdy podczas gali MTV Music Awards. Artyści są nominowani w dwóch kategoriach: Piosenka Roku oraz Najlepsza Kolaboracja. Nikt nie spodziewał się, że w cieniu sukcesów kryje się taki skandal. Jak donosi magazyn In Touch, piosenkarka zaczęła mieszkać z Bradleyem Cooperem w jego nowojorskim mieszkaniu, które usytuowane jest w pięknej kamienicy.

Gaga przeniosła już nawet część swoich rzeczy do mieszkania. Bradley jest bardzo stanowczy w swoich relacjach i nie ma wątpliwości, że są w sobie zakochani – twierdzi źródło magazynu.

Jak możemy przeczytać w artykule, Bradley Cooper zwolnił podobno miejsce w kilku swoich szafach już chwilę po tym, jak Irina Shayk, zabrała swoje rzeczy i z wielkim hukiem wyniosła się od aktora, zabierając przy tym córkę Leę. Jego willa jest usytuowana w prestiżowej dzielnicy West Village, a mieszkanie jest warte majątek. Czyżby mieli sobie urządzać gniazdko na nowo? Wedle tabloidu aktor planuje umieścić w pustej przestrzeni po Irinie własne dekoracje i sprzęty wyposażenia domowego, a wkrótce planuje dokonać wielkiego remontu.

Jak możemy przeczytać w tym samym artykule, Bradley Cooper i Lady Gaga lubią razem mieszkać, ale nie chcą jeszcze wchodzić w związek małżeński, bo dopiero co rozstali się ze swoimi partnerami. Czy to dlatego żadne z nich nie zaprzeczyło plotkom o romansie, przez który rozpadło się małżeństwo Iriny Shayk i Bradleya Coopera? Jeśli te informacje się potwierdzą to współczujemy zemsty Iriny Shayk, którą modelka przygotuje dla byłego męża.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper przyłapani na sekretnym spotkaniu! Co tam się działo!

Zobacz: Lady Gaga pokazała się z zaokrąglonym brzuszkiem na salonach! A jednak jest w ciąży z Bradleyem Cooperem?

Zobacz: To nie Lady Gaga była powodem rozstania Bradleya Coopera z Iriną Shayk! Jest ważniejsza kobieta w jego życiu!


Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans?

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper – Shallow, Oscary 2019

Lady Gaga i Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×