Szukaj

Jacek Rozenek i Roxy Gąska zaliczyli swoją pierwszą WSPÓLNĄ okładkę! To wielki debiut nowej partnerki aktora!

Jacek Rozenek i Roxy Gąska po raz pierwszy razem na okładce

 

Seksowna Roxy Gąska oraz aktor Jacek Rozenek, od ponad roku są oficjalnie parą, kochankowie od roku zaczęli śmiało pokazywać się razem na imprezach branżowych. Zatem pierwsze szlify medialne, następczyni wyjatkowej Małgorzaty Rozenek, ma już za sobą. Jacek i Roxy postawili kolejny milowy krok w swojej karierze tabloidowej. Para zaliczyła właśnie swoja pierwsza wspólna okładkę.

Zmysłowa Roxy z ukochanym Jackiem zdobią okładkę najnowszej Gali. Aktor udzielił także interesującego wywiadu, o wzniosłym tytule –  wygrał los na loterii.

Pierwsza sesja okładkowa Jacka Rozenka i Roxy Gąski jest bardzo skromna, zatem nie ma żadnych szans aby przebiła cudowną sesję Małgosi i Radka dla Vivy. Przypomnijmy, że sesja Małgorzaty i Radosława opływała w nieprawdopodobne luksusy z Dubaju. Sesja Jacka i Roxy jest natomiast bardzo zwyczajna, naturalna i romantyczna.

Roxy Gąska pierwszy raz wygląda naprawdę dobrze. Ma delikatny, naturalny makijaż i normalny niewyzywający strój. BRAWO!

Kupicie Galę dla tej okładki?

Metamorfoza dekady i kariera jakiej jeszcze nie było. Małgorzata Rozenek kończy 40 lat! Tak wyglądała jej droga na szczyt

Jacek Rozenek walczy z okrutną, nieuleczalną chorobą. Podzielił się rozdzierającym serca wyznaniem. „Z przerażeniem patrzę, jak postępuje”

Pierwsza wspólna okładka Roxi Gąski i Jacka Rozenka! Para na czołówce „Gali”

 


Czy Jacek Rozenek jest Twoim zdaniem dobrym ojcem?

×