Szukaj

Izabela Janachowska olśniła w Cannes. Na wakacje wybrała kreację jak na festiwal filmowy

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska tuż po ponownym otwarciu granic postanowiła skorzystać z pięknej pogody i wybrać się na urlop. Razem z rodziną najpierw udali się na Majorkę, a teraz wypoczywają we Francji. Jej zdjęcia zachwycają. 

Izabela Janachowska to najbardziej ceniona i rozchwytywana wedding plannerka w Polsce. Niestety trwająca pandemia koronawirusa zmusiła ją do nieplanowanej przerwy w pracy. Ze względu na kwarantannę musiała odwołać wiele planów, między innymi przełożyć chrzest swojego synka.

Mały Christopher przyszedł na świat 10 maja i w tym roku świętował również swoje pierwsze urodziny. Zaradna mama pomimo panującej pandemii sprawiła, że ten dzień była dla jej synka niezapomniany. W dniu, który należał całkowicie do niego, nie zabrakło oczywiście przepięknego tortu, oraz urodzinowych dekoracji.

Po zdjęciu kwarantanny i poluzowaniu obostrzeń mógł odbyć się także chrzest chłopca. Rodzice z czystym sumieniem mogli już urządzić dla swojego synka uroczystość w obecności najbliższej rodziny. Data jednak nie była przypadkowa, ponieważ w tym samym dniu małżeństwo obchodziło szóstą rocznicę swojego ślubu. Kilka dni po tym wydarzeniu małżeństwo wraz z synkiem udało się na wakacje. Cała rodzina wybrała się na słoneczną Majorkę. Izabela nie szczędziła internautom pięknych zdjęć z tego wypadu. Kilka dni temu para ponownie postanowiła odpocząć od nawału obowiązków. Jednak tym razem odpoczywają we Francji.

Izabela Janachowska na zdjęciu z wakacji

Iza nie ma przed swoimi fanami zbyt wielu tajemnic. Chętnie dzieli się w sieci kulisami ze swojego życia prywatnego. Na jej profilu pojawia się wiele zdjęć, a internauci zawsze rozpływają się nad urodą swojej idolki. Nie inaczej jest także tym razem. Właśnie na profilu gwiazdy pojawiło się nowe zdjęcie z jej wyjazdu do Cannes.

Wedding plannerka zapozowała w kostiumie kąpielowym i wzorzystej spódnicy na tle hotelu Intercontinental. Nie zabrakło oczywiście luksusowych dodatków, czyli torebki o bardzo charakterystycznym kolorze, złotych okularów przeciwsłonecznych i pięknej biżuterii.

Francja… piękna jak zawsze – czytamy pod zdjęciem.

Pod pięknym kadrem z wakacji natychmiast pojawiło się mnóstwo komplementów.

  • Olśniewająca.
  • Cudownie wyglądasz.
  • Ale pięknie Pani wygląda.
  • Kocham Twój styl.
  • Nie tylko Francja. Pani Izo wygląda Pani przepięknie.

Nie można się dziwić obserwatorom Izy, ponieważ nawet w plażowej odsłonie prezentuje się ona jak gwiazda prosto z czerwonego dywanu.

 


Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska na zdjęciach z Majorki

Izabela Janachowska na zdjęciach z Majorki

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×