Szukaj

Córeczka Iwony Węgrowskiej skończyła 5 lat. Liliana wyrosła na piękną dziewczynkę. „Włosy jak u Villas”

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska

Iwona Węgrowska pokazała, jak świętuje urodziny swojej córeczki. Mała Liliana właśnie skończyła 5 lat. Z tej okazji odbyła się huczna rodzinna impreza. Zabawa trwa już od kilku dni.

Iwona Węgrowska to celebrytka, która wzbudza spore zainteresowanie plotkarskich mediów. Gwiazda od lat próbuje zapisać się w historii muzyki, jednak to jej życie prywatne wzbudza znacznie większe zainteresowanie. Głównie za sprawą tego, że Iwona nie ma przed prasą żadnych tajemnic i chętnie opowiada o tym, co dzieje się w jej rodzinnym domu. Piosenkarka przeżyła ze swoim mężem kilka kryzysów, a o ich bardzo burzliwej relacji chętnie opowiadała kolorowej prasie.

Z Maciejem Marcjanikiem związała się, tuż po tym jak rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem. Trzy lata później ogłosiła rozstanie, a kilka miesięcy po tej informacji zakochani się zaręczyli. Następne dwa lata w ich wykonaniu to seria ciągłych rozstań i powrotów. Ostatecznie udało im się dogadać i wspólnie wychowują swoją córeczkę Lilianę. Ukochany wokalistki ma też syna i dwie córki z poprzedniego związku, które są bardzo częstymi gośćmi w ich domu.

Iwona Węgrowska świętuje urodziny córeczki

Córeczka Iwony i Macieja właśnie skończyła 5 lat. Dumna mama zdjęciami z przyjęcia urodzinowego swojego dziecka pochwaliła się w social mediach. Nie zabrakło pięknych dekoracji, balonów, oraz tortu z ulubioną bohaterką bajek. Iwona zadbała również o to, by mała Liliana czuła się w tym dniu, jak księżniczka i sprawiła jej wspaniałą kreację.

Dziewczynka najważniejszy dzień w roku świętowała w otoczeniu najbliższych, czyli rodziców i starszego rodzeństwa. Po uśmiechach wszystkich bohaterów zdjęć możemy wnioskować, że rodzinna impreza była bardzo udana. W jednym z postów gwiazda pochwaliła się, że świętowanie urodzin potrwa kilka dni.

View this post on Instagram

Lilii z bratem i siostrami ❤????????

A post shared by Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie) on

Widzimy, że mała Liliana jest bardzo podobna do swojej sławnej mamy. Dziewczynka odziedziczyła po niej piękne brązowe oczy i śliczny uśmiech. Przekonani są też o tym internauci. W komentarzach komplementują fotografie, piszą, że Lila ma włosy jak Violetta Villas.


Iwona Węgrowska - córka Liliana

Iwona Węgrowska - córka Liliana

Iwona Węgrowska z córką

Iwona Węgrowska z córką

Iwona Węgrowska - córka Liliana

Iwona Węgrowska - córka Liliana

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×