Szukaj

Iwona Pavlovic pokazała zdjęcia prosto z egzotycznej plaży. Razem z mężem robią się na heban

Iwona Pavlović z mężem

Iwona Pavlović z mężem

Iwona Pavlovic odpoczywa w egzotycznym kraju. Jurorka Tańca z Gwiazdami i jej mąż pochwalili się pięknymi kadrami prosto z plaży. Widoki do pozazdroszczenia.

Taniec z Gwiazdami to jedno z najbardziej uwielbianych telewizyjnych show. Wielką sławę zyskali nie tylko jego uczestnicy, ale także jurorzy. Wszystkie zmagania adeptów tańca od samego początku ocenia Iwona Pavlovic. Swoją wielką karierę na parkiecie rozpoczęła jako nastoletnia dziewczyna i chociaż już od dawna zawodowe nie tańczy, to całe swoje życie związała z tą dyscypliną. Jest wielokrotną mistrzynią kraju w tańcach latynoamerykańskich oraz standardowych. Po zakończeniu kariery zajęła się sędziowaniem na międzynarodowych zawodach. Ocenia tancerzy podczas Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy.

Od 2005 roku zasiada w jury Tańca z Gwiazdami. Jest ona uznawana za najbardziej surową jurorkę i to jej oceny wszyscy uczestnicy boją się najbardziej. Nie można się im dziwić, bo jest profesjonalistką w każdym calu i potrafi dostrzec wszystkie niedociągnięcia. Poprzeczkę wszystkim gwiazdom stawia bardzo wysoko, ale zawsze też potrafi dostrzec ich postępy. Tancerka spełnia się zawodowo i prywatnie. Czarna Mamba od 10 lat jest szczęśliwą żoną Wojciecha Oświęcimskiego. Małżonkowie postanowili zacząć szarą jesień w nieco bardziej słonecznych okolicznościach.

Ivona Pavlovic pochwaliła się zdjęciami z wakacji

Iwona Pavlovic zdecydowała się odpocząć po kolejnej zakończonej już edycji Tańca z Gwiazdami. Ekspertka od tańca wybrała się razem z mężem na egzotyczne wakacje. Właśnie pochwaliła się zdjęciami z Zanzibaru. W ostatnich dniach jest to bardzo popularny kierunek wśród rodzimego show-biznesu. Przypomnijmy, że to właśnie tam swój urlop spędza także Julia Wieniawa ze swoim chłopakiem Nikodemem Rozbickim.

Jurorka show Polsatu pochwaliła się pięknymi zdjęciami z egzotycznego miejsca. Po jej uśmiechu możemy się domyślać, że urlop należy do tych wyjątkowo udanych.

Za nami słynna na Zanzibarze restauracja The Rock…. Spektakularne położenie, prawda? Pozdrawiamy

Fani w komentarzach nie szczędzą Iwonie miłych słów i komplementują jej urodę. Życzą także miłego wyjazdu. My również przyłączamy się do tych słów.

 


Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlovic wakacje na Zanzibarze

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami

Iwona Pavlović, Taniec z Gwiazdami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×