Wirtualna Polska

Zakochana Julia Wieniawa wyznała Nikodemowi Rozbickiemu miłość. Zdjęcie z wakacji jest przepełnione uczuciem

Zakochana Julia Wieniawa wyznała Nikodemowi Rozbickiemu miłość. Zdjęcie z wakacji jest przepełnione uczuciem

Wieniawa i Rozbicki

Julia Wieniawa poleciała na Zanzibar z Nikodemem Rozbickim. Coraz chętniej pokazuje jego fotografie i oznacza je serduszkiem. Zakochana po uszy?

Wirtualna Polska

Coraz więcej jest przesłanek, żeby stwierdzić, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki są parą. Pierwsze plotki pojawiły się już jakiś czas temu, a potem zostały podsycone, kiedy fotoreporterzy przyłapali młodych aktorów na czułościach w jednym z warszawskich kubów. Wtedy mężczyzna nie chciał komentować sprawy:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem – powiedział w rozmowie z portalem Plejada.

Jednak ostatnio, a dokładnie od wspólnego wypadu w polskie góry, kiedy to w sieci pojawiły się ich wspólne zdjęcia, okrzyknięte tymi, które potwierdzają związek, Julia i Nikodem coraz odważniej manifestują uczucia. Obecnie relaksują się razem na Zanzibarze.

Julia Wieniawa pokazała zdjęcia Nikodema Rozbickiego

Julia Wieniawa ma nie tylko talent aktorski, ale także niezłą smykałkę do biznesu. Inwestuje w nieruchomości – jest już właścicielka kilku mieszkań, jakiś czas później ruszyła ze swoją marką kosmetyków, a niedawno wystartowała z kolekcją ubrań, które sygnuje swoim nazwiskiem. Gdy produkty trafiły do sprzedaży i zaczęła się ich promocja, zdecydowała, że czas na wakacje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

W poniedziałek na Instastory opublikowała relację, na której możemy podziwiać ją w ślicznym bikini i okularach Gucci za około 3 tys. złotych. Poinformowała, że po jednym dniu plażowania przysmażyła sobie nos. We wtorek już było pewne, że Julii i na Zanzibarze towarzyszy Nikodem.

Na najświeższej relacji aktorki widzimy nie tylko zapierające dech widoki, po raz kolejny jej spalony słońcem nos, ale także przystojnego, zniewalającego spojrzeniem błękitnych oczu Rozbickiego. Romantyczne ujęcia Wieniawa oznaczyła symbolem serduszka i imieniem towarzysza.

Romantyczne wakacje, rajska wyspa, plaża, ocean, kolacja we dwoje – chyba już nie można bardziej dać znać światu, że tak jestem zakochana, to mój chłopak.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak myślicie, kiedy zakochani oficjalnie potwierdzą, że budują relację?

Julia Wieniawa sfotografowała Nikodema Rozbickiego Julia Wieniawa sfotografowała Nikodema Rozbickiego Julia Wieniawa sfotografowała Nikodema Rozbickiego
Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×