Szukaj

Julia Wieniawa niedawno w górach odpoczywała z Rozbickim. Obecnie wygrzewa się na Zanzibarze. Sielanka trwa

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa ledwie wróciła z urlopu w polskich górach, a już pochwaliła się zdjęciami z kolejnych wakacji. Pozuje w skąpym bikini i już zdążyła spalić nos na słońcu. Czy to towarzyszy jej Nikodem Rozbicki?

Julia Wieniawa zadecydowała, że po intensywnym starcie marki odzieżowej, którą sygnuje swoim nazwiskiem, czas znowu odpocząć. Niedawno chwaliła się zdjęciami z polskich gór, na których towarzyszył jej Nikodem Rozbicki. Obecnie całkowicie zmieniła klimat i wygrzewa się na Zanzibarze. Na jej Instastory pojawiła się relacją, na której możemy podziwiać ją w skąpym bikini. Czy aktor i tym razem jest jej kompanem?

Julia Wieniawa wypoczywa na Zanzibarze

Julia Wieniawa stosunkowo niedawno wystartowała z własną marką kosmetyków wegańskich Jusee. Powoli dozowała informacje na temat produktów, a gdy firma już ruszyła, została entuzjastycznie przyjęta przez klientki – piękne opakowania i dobry skład szybko zjednały uznanie kobiet. Interes pięknie się kręci, a aktorka nie przystaje nawet na moment i ogłosiła, że wchodzi na rynek również z ubraniami.

O nowym projekcie młodej gwiazdy plotkuje się już od jakiegoś czasu. Po tym, jak gwiazda opublikowała na Instagramie zdjęcie z wyjazdu w góry, na którym pozuje w obcisłym sportowym komplecie w kolorze taupe z wyciętymi plecami, nie mogło już być wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Zaraz potem ogłosiła na Instagramie:

W @lemissofficial chcemy tworzyć coś więcej niż ubrania- budować społeczność, w ramach której będziecie mogły motywować się wzajemnie do pracy nad sobą na wielu płaszczyznach: poszukiwanie harmonii w codzienności, troska o zdrowie, kształtowanie świadomości i branie życia w swoje ręce.

Jednak największe zainteresowanie wzbudziło to, że w górach wypoczywała z Nikodemem Rozbickim. Zdjęcia, które opublikował aktor, a na których młodzi trzymają się za ręce i głęboko patrzą sobie w oczy, mają być potwierdzeniem ich związku. Do tej pory przekonywali, że łączy ich jedynie przyjaźń.

Obecnie Julia zafundowała fanom piękne widoki z Zanzibaru i nie chodzi tylko o wyspę. Pokazała się w ślicznym bikini, w fantastycznych okularach Gucci (cena takich to około 3 tys. złotych). Zdradziła, że po jednym dniu już przysmażyła sobie nos. Dyskretnie milczy jednak na temat, czy może ponownie towarzyszy jej Nikodem.


Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Julia Wieniawa na Zanzibarze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×