Irina Shayk przyłapana ze stylową mamą! Jest tak samo piękna jak jej sławna córka!

Irina Shayk z mamą

Irina Shayk przyłapana przez paparazzi podczas zakupów z mamą w Nowym Jorku. Nie mogła przestać się uśmiechać do paparazzi. Musi robić dobrą minę do złej gry, a może wreszcie jest szczęśliwa?

W ciągu ostatnich tygodni jej życie zmieniło się o 180 stopni. Modelka musiała zerwać ze swoim partnerem Bradleyem Cooperem i wyprowadzić się z ich luksusowej willi w sercu Kalifornii. Oczywiście to ona opiekuje się teraz ich córeczką, a gwiazdor Hollywood odwiedza Leę we wcześniej umówione dni i sumiennie się nią opiekuje. Przecież kocha ją nad życie!

Irina Shayk została przyłapana przez paparazzi podczas spaceru z mamą. Modelka dumnie przemierzała ulice Nowego Jorku, a fotografowie nie odstępowali jej na krok. Słynna Rosjanka zawsze wygląda rewelacyjnie, ale tym razem w oczy rzucał się  nie tyle jej strój, co płaski brzuch i przepiękny uśmiech! Rosyjska piękność jest zawsze gotowa do sezonu bikini, ale teraz wygląda jeszcze lepiej. Czyżby rozstanie z Bradleyem jej służyło?

Relacje Iriny z 59-letnią mamą Olgą Shaykhlislamovą są bardzo bliskie. Modelka zawsze może liczyć na wsparcie swojej rodzicielki. Zwłaszcza w tak fatalnym dla niej czasie, chwilę po rozstaniu z aktorem. Jak donosi źródło Daily Mail, to właśnie Shayk chciała zakończyć swój związek z amantem, a ich rozstanie nie było niespodzianką dla wspólnych przyjaciół i rodziny, którzy przeczuwali, że jest to tylko kwestią czasu:

Najbliżsi przyjaciele mieli nadzieję, że kiedy Bradley skończy promować swój film „Narodziny Gwiazdy”, para wreszcie znajdzie czas dla siebie i wszystko sobie wyjaśni, ale było już tylko gorzej – donosi Daily Mail.

Osoba z bliskiego środowiska modelki twierdzi, że „Irina nie była zadowolona z harmonogramu pracy Bradleya”:

Irina miała wielką nadzieję na wspólną przyszłość i poczuła, że gdy urodzi się dziecko znajdzie dla nich więcej czasu – dodał jej przyjaciel.

Niestety oboje ciężko pracowali i dużo czasu spędzali poza domem. Cóż się dziwić – byli najgorętszą parą na świecie! Piękni, młodzi i bogaci. Odnosili sukcesy na każdej płaszczyźnie życia zawodowego, ale wraz z natłokiem pracy stopniowo się od siebie oddalali. Plotki o rzekomym romansie Bradleya z Lady Gagą tylko podsycały atmosferę wokół ich związku. Irina musiała podjąć ostateczne kroki i zaczęła swoje życie na nowo. Teraz znów błyszczy w świetle reflektorów i stara się rozpocząć nowy rozdział w jej życiu.

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper robią co mogą, by uratować swój związek! Kto im pomaga?

Zobacz: Irina Shayk przeszła zadziwiającą metamorfozę i zgarnęła za nią ponad milion! Bradley Cooper może jej teraz nie rozpoznać!

Zobacz: Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się?! Porażające doniesienia amerykańskiego tabloidu


Irina Shayk z mamą na zakupach

Irina Shayk z mamą na zakupach

Mama Iriny Shayk

Mama Iriny Shayk

Irina Shayk z mamą na zakupachatk? na zakupach

Irina Shayk z mamą na zakupach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×