Rozebrana Irina Shayk w pełni zaprezentowała swoje wymiary! Lady Gaga nie ma przy niej żadnych szans!

Irina Shayk pokazała się w seksownym bikini. Jej prawie nagie zdjęcie wywołało prawdziwe zamieszanie w internecie. Modelka, która 2 lata temu została mamą, wygląda po prostu obłędnie.

Irina Shayk od wielu lat jest jedną z najpiękniejszych modelek. Rosjanka już w 2011 roku została uznana najseksowniejszą kobietą świata przez węgierskie czasopismo Periodika. Dodatkowo zajęła także 10 pozycję w rankingu 20 najseksowniejszych kobiet sporządzonym przez redakcję poczytnego serwisu Models.com. Wymiary seksownej Rosjanki to 86,5-58-88. Również wzrost Iriny Shayk – 178 cm – idealnie wpisuje się w kanon modelki perfekcyjnej.

Obecnie Irina zdobi okładki najpopularniejszych magazynów mody, bierze udział w prestiżowych pokazach, jak również zaszczyca swoją obecnością znaczące gale.

Partnerka Bradleya Coopera jest bardzo zaangażowana w mediach społecznościowych, zatem jej profil obfituje w niebywale zmysłowe fotki, które rozpalają zmysły jej fanów z całego świata. Ostatnio rosyjska piękność poczuła wiosnę w sercu, wyrażając to swoim rozebranym zdjęciem. Irina zrzuciła zatem z siebie ciuszki pokazując się światu w seksownym bikini.

Jak myślicie, co na to Lady Gaga?

Związki Iriny Shayk

Irina kilka lat temu zasłynęła także dzięki swoim podbojom miłosnym. Przez 5 lat zmysłowa Rosjanka spotykała się bowiem z portugalskim piłkarzem Cristiano Ronaldo. Para poznała się podczas wspólnej kampanii Armani Exchange. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu.

Ronaldo i Irina rozstali się jednak w przyjaźni układając sobie życie od nowa. Piękna Irina szybko poznała przystojnego aktora, Bradleya Coopera, z którym ma 2-letnią córeczkę – Lea De Seine Shayk Cooper.

Zobacz: Irina Shayk uciera nosa Lady Gadze swoim gorącym zdjęciem! Ta fotka zamyka usta wszystkim plotkarzom!

Zobacz: Irina Shayk pokazała kto tu rządzi! Seksbomba ma już dosyć szturmującej Lady Gagi na przystojnego Bradleya Coopera!

Zobacz: Kryzys w związku Iriny Shayk i Bradleya Coopera widać gołym okiem! W sieci krąży nagranie jak aktor doprowadza modelkę do łez [WIDEO]


Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Irina Shayk na spacerze z córką Leą

Irina Shayk na spacerze z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×