Szukaj

Bradley Cooper i Irina Shayk przyłapani razem. Wrócili do siebie? Nowe doniesienia nie uciszą plotek

Bradley Cooper i Irina Shayk zamierzają do siebie wrócić? A może znowu są razem? Ich spotkanie ma BAFTA Awards sprowokowało domysły. Co ustaliła amerykańska prasa?
Bradley Cooper i Irina Shayk wrócili do siebie?

Bradley Cooper i Irina Shayk wrócili do siebie?

Irina Shayk i Bradley Cooper rozstali się w czerwcu 2019 roku. Rozpad ich związku był szokiem, gdyż uchodzili za parę idealną. Owocem ich związku jest córeczka Lea, która przyszła na świat dwa lata temu. Oboje poszli swoimi drogami, kontaktując się tylko w sprawie dziecka, a że oboje bardzo kochają malutką, to starają się zachować jak najbardziej poprawne relacje.

Modelka, mimo pozorów, bardzo mocno przeżyła to rozstanie. Przyznaje, że ciężko było samotnie zająć się córką. Aktor pomaga jej w wychowywaniu Lei, modelka mówi o sobie, że jest „samotną matką”.

Bradley Cooper i Irina Shayk: pierwsze wspólne zdjęcie od czasu rozstania

Para wzbudzała ogromne zainteresowanie opinii publicznej. Czy po wzlotach i upadkach w ich związku Bradley Cooper i Irina Shayk wrócili do siebie?

Bradley pojawił się z Shayk na afterparty British Academy of Film and Television Arts (nagrody BAFTA), które są zasadniczo brytyjskim odpowiednikiem nagród Akademii. Wydarzenie jest dobrze znane w Wielkiej Brytanii i bierze w nim udział wiele gwiazd.

Shayk miała na sobie body Burberry i siatkową sukienkę, która pokazywała jej wdzięki w pełnej okazałości. Cooper nosił smoking. Jego wygląd był bardzo podobny do tego, podczas słynnego występu u boku Gagi podczas ostatnich Oscarów, kiedy śpiewali Shallow.

Na BAFTA nie przyszli razem. Ale zrobili kilka zdjęć obok siebie. Największą sensacją była jednak fotografia udostępniona na profilu British Vogue na Instagramie – Irina i Bradley zapozowali razem do wspólnego zdjęcia, pierwszy raz od Oscarów 2019.

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Irina Shayk i Bradley Cooper razem po rozstaniu

Czy Bradley Cooper i Irina Shayk wrócili do siebie?

Biorąc pod uwagę ich niedawne rozstanie w czerwcu 2019 r., niektórzy fani uwierzyli, że ich pojawienie się można uznać za akt publicznego pojednania. Źródło E! News ma inne spojrzenie na całą sytuację. Powiedziało:

Spędzili czas na testowaniu dróg i sprawdzeniu, czy im lepiej oddzielnie. Zainwestowali dużo w swój związek i bardzo trudno jest całkowicie odejść. Próbują różnych aranżacji i próbują znaleźć swoją drogę. Bardzo kochają swoją córeczkę i to się nie zmieni bez względu na wszystko.

Do tego warto przypomnieć, co Irina Shayk powiedziała na temat rozstania z Bradleyem w wywiadzie dla najnowszego numeru brytyjskiej edycji magazynu Vogue:

Myślę, że we wszystkich dobrych związkach przynosisz to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary – powiedziała Irina dla magazynu – Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B to nowy grunt – dodała Shayk.

Czekamy na kolejne doniesienia o ruchach słynnej pary.


Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×