Irina Shayk pierwszy raz o rozstaniu z Bradleyem Cooperem. Takie słowa padają niezwykle rzadko

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk i Bradley Cooper

Irina Shayk skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Powiedziała dosyć zaskakującą rzecz. Jej słowa cytują dziś wszystkie amerykańskie tabloidy.

Irina Shayk uważana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Kilka lat temu była w związku Bradleyem Cooperem. Owocem ich miłości jest córeczka Lea, która przyszła na świat dwa lata temu. Ich związek nie przetrwał próby czasu. Oboje poszli swoimi drogami, kontaktując się tylko w sprawie wychowywania dziecka.

Irina Shayk o rozstaniu z Bradleyem Cooperem

Natychmiast po rozstaniu pary w czerwcu National Enquirer napisał o Cooperze, który rzekomo miał romans z Lady Gagą. Magazyn twierdził, że aktor zwrócił się do gwiazdy swojego filmu o wsparcie po zerwaniu z modelką. Całymi miesiącami tabloidy donosiły o ich rzekomym romansie. Wszystko to okazało się chwytem marketingowym, który służył promocji ich filmu.

Lepiej miała radzić sobie Irina. Shayk szybko wyleczyła się z miłości do Bradleya. Jak informował Ok! rosyjska modelka zaczęła się umawiać na randki z mężczyznami, którzy byli zupełnym przeciwieństwem ojca jej córki.

Bradley Cooper i Irina Shayk - Złote Globy 2019

Bradley Cooper i Irina Shayk – Złote Globy 2019

Kolorowa prasa regularnie informowała o nowych podbojach gwiazdy, a także o jej flirtach, z którymi wcale się nie kryła. Publicznie wyznała miłość przystojnemu przyjacielowi. W gronie potencjalnych partnerów gwiazdy znalazł się także m.in. były mąż Jennifer Aniston – Justin Theroux.

Jaka jest prawda? To wiedzą tylko sami zainteresowani.

Faktem jest, że Irina jest na okładce nowego numeru British Vogue i przy tej okazji została zapytana o jej związek z byłym już partnerem, Bradleyem Cooperem. Co powiedziała?

Myślę, że we wszystkich dobrych związkach przynosisz to, co najlepsze i najgorsze, to tylko natura człowieka. Dwóch wspaniałych ludzi nie musi tworzyć dobrej pary – powiedziała Irina dla magazynu – Myślę, że mieliśmy szczęście doświadczyć tego, co było między nami. Życie bez B to nowy grunt – dodała Shayk.

Na pytanie, jak sobie radzi w roli samotnej matki, wyznała:

Trudno znaleźć równowagę między byciem samotną mamą a byciem kobietą pracującą i opiekunem. Zaufaj mi, są dni, kiedy się budzę i mówię: „O mój Boże, nie wiem co robić, rozpadam się.

Jak każda mama, która sama boryka się z wychowaniem dziecka i pracą, Irina ma gorsze i lepsze dni. Wiadomo, że Bradley Cooper specjalnie przeprowadził się do Nowego Jorku, żeby brać czynny udział w wychowani Lei. Za słowa, które powiedziała dla Vogue, aktor zapewne będzie jej wdzięczny, gdyż pięknie podsumowała relację, która ich łączyła.


Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Gloria Campano, Bradley Cooper i Irina Shayk – Oscary 2019

Irina Shayk i Bradley Cooper na wakacjach

Irina Shayk i Bradley Cooper na wakacjach

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Bradley Cooper i Irina Shayk z córką Leą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×