Irina Shayk wyznała miłość przystojniakowi! Od kilku miesięcy plotkowało się o ich romansie!

Irina Shayk

Irina Shayk

Irina Shayk wyznała miłość na Instagramie. Kogo obdarzyła uczuciem? Zobacz, jak zareagowali internauci na wpis rosyjskiej modelki. 

Irina Shayk i Bradley Cooper przed ponad dwa lata byli uważani za duet idealny. Para nie tylko wydawała się być w sobie zakochana, ale także skupiała się na wychowywaniu córeczki. Na początku tego roku relacja ta znacząco się pogorszyła, aż ostatecznie prawdopodobnie zakończyła.

Świadczyć może o tym fakt, że rosyjska modelka wyprowadziła się z domu i unika pokazywania się w towarzystwie byłego partnera. Podobno miała się już pocieszyć, a tabloidy regularnie informują o jej nowych wybrankach. Wśród nich był już m.in. były mąż Jennifer Aniston – Justin Theroux, a także Riccardo Tisci – dyrektor kreatywny marki Burberry. 

Okazuje się, że temu ostatniemu, gwiazda na Instagramie wyznała miłość. Mężczyzna obchodził bowiem urodziny. Shayk, by uczcić ten fakt, wrzuciła do sieci ich wspólne zdjęcia, na którym nie tylko patrzą się na wprost obiektywu, ale także wybuchają śmiechem:

Przez łzy do śmiechu … kocham cię@ riccardotisci17. Wszystkiego najlepszego! #Love #Family #Forever – podpisała fotografię gwiazda.

Kadr ten spodobał się obserwującym, którzy pod adresem Iriny i Riccardo nie szczędzili komplementów:

  • Razem wyglądacie niesamowicie.
  • Pasujecie do siebie.
  • Ktoś Wam już mówił, że razem wyglądacie fenomenalnie?
  • On przystojny, ona ładna – czego chcieć więcej?
  • Przepiękny duet!

Czy modeli ze zdjęcia łączy miłość, czy może silna przyjaźń? Czas pokaże. Pewne jest jednak, że z pewnością na temat ten będzie jeszcze głośno.

Zobacz: Lady Gaga i Bradley Cooper rozstali się! O co poszło? Irina Shayk ma powody do świętowania!

Zobacz: Irina Shayk kusi na zdjęciu z najseksowniejszą modelką świata! Bradley Cooper padnie z zazdrości na widok tej zmysłowej sesji!

Zobacz: Irina Shayk wyrwała największego przystojniaka z Hollywood! Taką ripostą dobije Bradleya Coopera! Nawet Lady Gaga padnie z wrażenia!


Irina Shayk i Riccardo Tisci - wspólne zdjęcie na Instagramie

Irina Shayk i Riccardo Tisci - wspólne zdjęcie na Instagramie

Irina Shayk i Riccardo Tisci - czy są parą?

Irina Shayk i Riccardo Tisci - czy są parą?

Irina Shayk i Riccardo Tisci - czy są parą?

Irina Shayk i Riccardo Tisci - czy są parą?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×