Ilona Ostrowska pozuje w bikini i rozpala zmysły. Takiej Lucy z „Rancza” jeszcze nie widzieliśmy

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska zapozowała w sieci na odważnym zdjęciu. Aktorka w bikini odpoczywa nad basenem. Panowie oszaleli na jej widok. Wśród nich jest znany aktor. Co piszą?

Ilona Ostrowska to aktorka, która ogromną popularność zawdzięcza roli w serialu Ranczo. Wcieliła się tam w postać Amerykanki, Lucy, która odziedziczyła posiadłość we wsi Wilkowyje. Jej ekranowym partnerem był uwielbiany Paweł Królikowski, który odgrywał rolę Kusego. Widzowie pokochali ten duet, a produkcja okazała się niesamowitym hitem, która przyciągała przed telewizory prawdziwe tłumy widzów. Ranczo doczekało się 10 sezonów, a ostatni premierowy odcinek wyemitowano w 2016 roku. Fani nadal z utęsknieniem czekają na to, aby produkcja wróciła na antenę.

Ilona, która zagrała tam jedną z głównych ról, zdecydowanie odczuła popularność na własnej skórze. Widzowie pokochali ją za stworzenie zabawnej i twardo stąpającej po ziemi postaci. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 60 tys. osób, które żywo reagują na każdą kolejną publikację gwiazdy. Ostatnia z nich jest nieco odważniejsza.

Ilona Ostrowska w bikini na Instagramie

Aktorka jest aktywna w sieci i wrzuca całkiem sporo zdjęć. Na Instagramie pokazuje nie tylko kulisy pracy i planów zdjęciowych, ale także wiele prywatnych ujęć. Wielokrotnie udowodniła, że nie ma oporu, by ukazać się fanom w różnych sytuacjach. W 2018 roku w social mediach pojawił się na przykład odważny kadr z okazji Dnia Kobiet. Pozowała wówczas zakryta jedynie nakładkami z Instagrama w postaci kolorowych kwiatków.

Gwiazda nie boi się również zapozować w sieci bez grama makijażu. Nie można się jej dziwić, ponieważ pomimo upływu czasu nadal zachowuje młodzieńczy urok. Ostatnie zdjęcie na profilu jest tego dowodem. Ilona opublikowała kadr, na którym widzimy ją leżącą w bikini nad basenem.

Chciałaby dusza do raju – napisała.

Internauci nie przeszli wobec tego obojętnie, a zwłaszcza mężczyźni, którzy wydają się być szczególnie poruszeni jej wdziękami. Wśród nich jest także Andrzej Chyra.

  • Nie tylko dusza – napisał Andrzej Chyra.
  • Chciałaby dusza do Ilony.
  • Do raju, gdize takie aniołki jak ty.
  • Piękna!
  • Bogini.

Widać, że zdjęcie w skąpym stroju wzbudziło spore poruszenie.


Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska bez makijażu

Ilona Ostrowska bez makijażu

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Komentarze

  • Gość pisze:

    Taki live jak inni czemu taka d..pa opala sie sama ha ha dobrze wygląda jak na babcie od dziecka mówili mi źe jestem toksyczna pewnie miałas trudne dziecinstwo na zawsze będziesz mój nie ja nie chce na zawsze będe ci gotować prać i smaźyc naleśniki i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×