NewsyJacek Borcuch dla Olgi Frycz zakończył małżeństwo z Iloną Ostrowską. Związek reżysera i Lucy z "Rancza" od początku był burzliwy

Jacek Borcuch dla Olgi Frycz zakończył małżeństwo z Iloną Ostrowską. Związek reżysera i Lucy z "Rancza" od początku był burzliwy

Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch
Ilona Ostrowska i Jacek Borcuch
Krystyna Miśkiewicz
29.03.2023 10:20, aktualizacja: 29.03.2023 10:59

Kilka dni temu Olga Frycz udzieliła bardzo głośnego wywiadu. W rozmowie z Żurnalistą wróciła wspomnieniami do swojego głośnego romansu. Mając 23 lata, zaczęła spotykać się z żonatym mężczyzną. Był nim reżyser Jacek Borcuch, czyli mąż aktorki, Ilony Ostrowskiej. Para wspólnie wychowywała córkę Mirosławę, która ma obecnie 17 lat.

Relacja pomiędzy młodą aktorką i żonatym reżyserem szybko trafiła do tabloidów. Zakochani, chociaż pojawiali się obok siebie na salonach, to raczej przed reporterami trzymali się na dystans. Dopiero po wielu latach gwiazda zdecydowała się opowiedzieć więcej o tej miłości.

Olga Frycz o romansie z Jackiem Borcuchem

W sprawie związku z Jackiem Borcuchem Olga otworzyła się dopiero w momencie, wywiadu dla żurnalisty. Z perspektywy czasu nie jest zadowolona z tego, co się wydarzyło i po raz kolejny nie weszłaby w związek z żonatym mężczyzną. Uznała to nawet za "haniebne".

Jedyne, co mam na swoje usprawiedliwienie, to to, że byłam bardzo zakochana. Wchodząc w to zakochanie, nie miałam pojęcia o sytuacji, która jest. Oczywiście szybko się o niej dowiedziałam, ale już bardzo kochałam. (...) Oczywiście to jest dla mnie rzecz haniebna. To nie jest tak, że mam z tym luz - skomentowała po latach swój związek z Borcuchem.

My postanowiliśmy przypomnieć związek reżysera z Iloną Ostrowską.

Jacek Boruch i Ilona Ostrowska - historia związku

Jacek Borcuch i Ilona Ostrowska poznali się na początku 2000 roku. Aktorka była wówczas w innym związku, a przyszłego męża spotkała w czasie pracy w Teatrze Polskim we Wrocławiu. Dla reżysera zakończyła ówczesny związek i poświęciła się nowej miłości.

We Wrocławiu miałam związek na odległość, bo mój chłopak mieszkał w Krakowie. Z jednej strony było w tym coś pięknego (...). Z drugiej umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności. Kiedy pojawiła się nowa miłość, postanowiłam ją pielęgnować, tak bardziej świadomie. (...) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że już nie chcę zabawy w związek na odległość. Ustaliliśmy, że chcemy ze sobą być, żyć, śnić – wszystko naraz. Że chcemy budzić się obok siebie. Wtedy przeprowadziłam się do Jacka do Warszawy. (...) O wszystkim rozmawiamy, jesteśmy sobie oddani - mówiła w wywiadzie z Galą w 2008 roku.

Minęły cztery lata a związek tej pary się rozpadł. Po czasie znowu spotkali się w pracy, a mężczyzna przyznał, że wszystkie jego uczucia do Ilony odżyły na nowo.

Ale kiedy nie byliśmy już razem, powstała nowa jakość, mogłem spojrzeć na nią z boku i bez emocji. (...) Kiedy montowałem film, nie mogłem od niej oczu oderwać. Ilona ma prawdziwy dar, jest cudownie fotogeniczna. Montaż to był mój powrót do niej. Po krótkiej chwili szarpania podjęliśmy decyzję, by raz jeszcze zacząć wspólne życie. W nowej jakości. Tą jakością był ślub - mówił w Gali w 2005 roku.

Rok później na świat przyszła ich córka. Niestety nawet to nie uchroniło ich przed rozstaniem. Małżonkowie przez pracę nieco się od siebie oddalili. W 2009 roku podczas pracy nad filmem Wszystko, co kocham reżyser spotkał Olgę Frycz. Jak wiadomo zakończyło się to romansem, który spowodował całkowity rozpad jego małżeństwa. Po dwóch latach Ilona postanowiła dać kolejną szansę niewiernemu mężowi. W 2011 roku zagrała w jednym z reżyserowanych przez niego seriali.

Producenci zadzwonili do mnie z pytaniem, czy mi to nie przeszkadza i zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że nie - mówił Boruch o pracy z Iloną na planie serialu.

W 2012 roku ich małżeństwo definitywnie się rozpadło. Nadal jednak pozostawali w poprawnych stosunkach ze względu na córkę. Teraz Ilona jest w związku z innym mężczyzną, z którym doczekała się syna, a jak wiemy miłość Jacka i Olgi Frycz nie przetrwała próby czasu. Jacek przez jakiś czas spotykał się z Małgorzatą Ohme, ale i ta relacja nie przetrwała. Teraz jest w kolejnym związku, ale nie obnosi się publicznie z nową miłością.

Fotografia: AKPA
Fotografia: AKPA
Olga Frycz, Jacek Borcuch fot. AKPA
Olga Frycz, Jacek Borcuch fot. AKPA
Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch
Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch
Jacek Borcuch. Premiera Fucking Bornholm
Jacek Borcuch. Premiera Fucking Bornholm
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także