NewsyLucy z "Rancza" bez makijażu. Ilona Ostrowska odsłoniła wszystkie niedoskonałości i zachwyciła fanów

Lucy z "Rancza" bez makijażu. Ilona Ostrowska odsłoniła wszystkie niedoskonałości i zachwyciła fanów

Ilona Ostrowska
Ilona Ostrowska
Marta Borkowska

12.02.2020 06:00, aktual.: 12.02.2020 11:08

Ilona Ostrowska chętnie dzieli się zdjęciami z codziennego życia na swoim profilu społecznościowym. Nie ma problemu ze wstawianiem różnych fotografii, nawet tych bardzo intymnych, co udowodniła w 2018 roku, publikując post z okazji dnia kobiet, który był bardzo wymowny.

Złożyła w nim życzenia dla wszystkich przedstawicielek płci pięknej i przypomniała, aby dbały o zdrowie i badały regularnie swoje piersi. Nawoływała do tego, wstawiając zdjęcie z Bali, na którym strategiczne miejsce zakryły trzy wirtualne kwiatki.

Odważne zdjęcie pochodzi z planu Agenta, w którym Ostrowskiej przypadła rola tytułowego, czarnego charakteru. Zrobienie nagiej fotki było jednym z zadań wyznaczonych dla uczestników programu.

Ilona Ostrowska bez makijażu

Ilona po raz kolejny zaskoczyła wszystkich fanów i podzieliła się nowym intymnym zdjęciem, na którym jest bez odrobiny makijażu. Gwiazda wydaje się nie mieć na sobie także ubrania.

Podpis pod zdjęciem wskazuje na to, że właśnie wybrała się do spa, gdzie aktywnie korzysta z wielu dostępnych atrakcji. Możemy domyślać się, że fotografia została zrobiona zaraz po zabiegu masażu.

Warto na chwile się zatrzymać i zrobić coś dla siebie.”Czuje się świetnie ach jak wspaniale”I tego Wam życzę! – napisała Ilona.

Oczywiście już po chwili pojawiło się sporo komplementów i miłych słów w kierunki aktorki. Fani jednogłośnie przyznali, że zachwyca nawet bez makijażu.

  • Wspaniała, piękna kobieta.
  • Piękna, cudna, kobieta boska.
  • ... I wyglądam pięknie, jak zawsze. Miłego wypoczynku Pani Ilono.
  • Śliczna – piszą internauci.

I my się oczywiście z tym całkowicie zgadzamy.

Ilona Ostrowska - premiera filmu Ukryta gra
Ilona Ostrowska - premiera filmu Ukryta gra
Ilona Ostrowska – Bal TVN 2019
Ilona Ostrowska – Bal TVN 2019
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także