Wielkie zmiany u Ilony Ostrowskiej. Najpierw odeszła z „Na dobre i na złe”, a teraz to

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska

Ilona Ostrowska zrezygnowała z pracy na planie serialu Na dobre i na złe, a teraz okazuje się, że to nie jest jedyna zmiana w jej życiu.

Ilona Ostrowska największą sympatię widzów zyskała, grając główną bohaterkę w kultowym już serialu Ranczo. Wcieliła się w postać Lucy, która z uroczym amerykańskim akcentem stara się zintegrować z miejscowymi w Wilkowyjach, miejscowości skąd pochodziła jej rodzina.

Aktorka ma jednak na swoim koncie wiele innych ról, a ostatnio fani serialu Na dobre i na złe pokochali ja za rolę Kasi Smudy, żony doktora Falkowicza. Niestety widzowie właśnie przeżyli dramat, bo Ilona zdecydowała się odejść z produkcji, a scenarzyści zafundowali jej tragiczny koniec. Umiera na rękach męża, ranna w wybuchu, jaki nastąpił w szpitalu.

To jednak nie wszystkie zmiany w życiu Ostrowskiej. Zdecydowała się także sprzedać dom.

Ilona Ostrowska sprzedaje dom. Ile trzeba za niego zapłacić?

Ilona Ostrowska zdecydowała, że sprzeda dom. Aktora co prawda nie podała sumy, na jaką liczy, jednak oferta sprzedaży posiadłości, która znajduje się w sieci, wskazuje, że nieruchomość można nabyć za około 200 tysięcy złotych.

Gwiazda znana z serialu Ranczo postanowiła sprzedać dom, który jest położony w pięknej okolicy. Usytuowany jest w samym sercu Parku Roztoczańskiego, jak sama opisuje na swoim Instagramie. Informację o sprzedaży zamieściła na swoim oficjalnym profilu, gdzie znajduje się większość szczegółów dotyczących posiadłości.

Gorajec ,Stara Wieś -niewielka wioska w samym sercu Parku Roztaczenskiego .Ten Rezerwat Przyrody został wpisany na Światową Listę Biosfery- UNESCO, co świadczy o wyjątkowosci tego regionu w Polsce. Piekne trasy rowetowe,spływy kajakowe,lasy,łąki i bloga cisza to wizytówka tego miejsca.Najblizsze miejscowości to Zwierzynec,Szczebrzeszyn,Zamość – zaczęła wpis Ostrowska.

Potem opisuje szczegóły domu.

Drodzy jest do kupienia piękna posiadłość 0,2h ziemi z drewnianym domem na podstawie z kamienia 250m2,rok.bud 1996 ,garaż do remontu. Trzy kondygnacje: Parter-pokój z kominkiem,kuchnia,wc,spiżarnie, Pietro-trzy sypialnie łazienka,wc, Strych-dwie sypialnie,wc,
oraz przeszklona,jasna oranżeria,na całej wysokości domu.

Równie atrakcyjne jest otoczenie.

Dom otoczony jest sporym sadem (jablonki,winogrona,maliny)Przy samej posiadłości rzeka Gorajka,(bezpośredni dostęp).
Siedlisko leży w centum wioski w poblizu jest apteka,sklep…. Świetna możliwość na stworzenie bazy kajakowej,agroturystyki,
działalności handlowej lub poprostu spokojnego życia.
Górąco polecam – naisała.

Trzeba przyznać, że wszystko prezentuje się zachęcająco, a cena nie jest wygórowana.

 

https://www.instagram.com/p/B-O4C9OnLoa/


Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Ilona Ostrowska sprzedaje dom

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×