Szukaj

Ile zarabiają polskie gwiazdy za wyjście „na ściankę”? Rekordzistką jest Rozenek, ale Julia Wieniawa depcze jej po piętach!

Ile zarabiają gwiazdy?

Ile zarabiają gwiazdy?

Ile zarabiają polskie gwiazdy?

Nie bez powodu wszyscy marzą o sławie i karierze w show-biznesie. Choć bycie rozpoznawalnym na ulicach i odbieranie prestiżowych nagród to wyróżnienie samo w sobie, nie ukrywajmy – liczą się pieniądze. Gwiazdy zarabiają krocie, a choć polscy celebryci wciąż pozostają bardzo daleko za amerykańskimi czy brytyjskimi gwiazdami, nie mogą narzekać na „głodowe stawki”. Ile zarabiają polskie gwiazdy?

Niektórzy grają w filmach i serialach, inni na scenie. Jeszcze inni śpiewają lub prowadzą programy rozrywkowe – a często jedno i drugie na raz. Biorą udział w kampaniach reklamowych, w sesjach do magazynów i pokazach mody, ale największym hitem są pieniądze, które dostają… za ścianki. Na dużych galach, pokazach mody, premierach czy prezentacjach ramówek, gwiazdom płaci się dosłownie za to, że przyszły.

Pokazują się na kilka chwil, pozwalają zrobić sobie zdjęcie na ściance, a później spokojnie mogą iść do domu, bo praca została wykonana, a przelew będzie czekał na koncie bankowym. Stawki są naprawdę różne. Według ustaleń Super Expressu, rekordzistką jest Małgorzata Rozenek, która za wyjście na ściankę liczy sobie nawet 20 tysięcy złotych. Zaraz za nią znajduje się Julia Wieniawa, która bierze 15 tysięcy i depcze Perfekcyjnej po piętach.

Za obecność Małgorzaty Sochy trzeba zapłacić 10 tysięcy złotych, a Karolina Szostak zażąda 7 tysięcyNatalia Siwiec dostaje 5 tysięcy za każde wyjście, a Ola Szwed nie pokazuje się za mniej niż 4 tysiące, czyli za dokładnie tyle samo ile trzeba zapłacić Renacie Kaczoruk. Na samym końcu listy znalazła się Agnieszka Kaczorowska, którą zadowolą 2 tysiące.

Ktoś odkrył w sobie nagłą chęć do zostania celebrytą? To na pewno bardziej opłacalne niż etat.

Emocje w „Ameryka Express” sięgały zenitu! Gwiazdy dodawały sobie animuszu drinkami Martini, kibicując Larze Gessler! [WIDEO]

Potworne wiadomości od gwiazdy „Grease”! Złośliwy rak znów zaatakował jej ciało

Gwiazdy na premierze filmu Filipa Bajona – „Kamerdyner”: Kamila Baar, Katarzyna Herman, Sebastian Fabijański, Adam Woronowicz


Małgorzata Rozenek w miniówce na otwarciu sklepu online

Małgorzata Rozenek w miniówce na otwarciu sklepu online

Julia Wieniawa – Polsat, ramówka jesień 2018

Julia Wieniawa – Polsat, ramówka jesień 2018

Małgorzata Rozenek - zdjęcia z Izraela

Małgorzata Rozenek - zdjęcia z Izraela

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×