Szukaj

Martyna Wojciechowska zarabia więcej niż Małgorzata Rozenek?! Jej stawki wbijają w fotel!

Martyna Wojciechowska ile zarabia

Ile zarabia Martyna Wojciechowska?

Martyna Wojciechowska to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gwiazd ostatnich lat. Zamieszanie wokół jej koleżanek z branży rośnie i spada, na piedestał wciąż wypycha się nowe twarze, ale Wojciechowska twardo trzyma się na szczycie listy i nic nie zapowiada, by miało się to zmienić w najbliższym czasie. Jest piękna, utalentowana, od 10 lat walczy o to, by opinia publiczna poznała prawdę o trudnych tematach, a w dodatku trudno jej nie lubić. Nic dziwnego, że reklamodawcy zabijają się o jej uwagę. Ile na tym zarabia?

W tym momencie Martyna jest twarzą kolekcji autorskiej biżuterii, wody mineralnej, kosmetyków do włosów i telefonii komórkowej. Niedawno do sklepów trafiła zaprojektowana przez nią linia błyskotek, której tematem przewodnim są wilki – ukochane przez Martynę zwierzęta. Wyprzedają się jak świeże bułeczki, a Wojciechowska według Forbesa dostała za ten kontrakt pół miliona złotych.

Biorąc pod uwagę, że był to czwarty kontrakt Martyny w tym roku, a magazyn utrzymuje, że jej stawki balansują na takim poziomie, nie trzeba być geniuszem matematycznym by wyliczyć, że tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy zarobiła dwa miliony złotych. A i to nie licząc jej regularnej wypłaty z TVN-u, za pojawianie się na oficjalnych imprezach czy w programach typu Dzień Dobry TVN.

Nawet Małgorzata Rozenek nie jest tak dobrze opłacana, a przecież też nie narzeka na finanse. Imponujące prawda?

To ich pierwsza wspólna okładka! Martyna Wojciechowska ze swoją wielką miłością pozuje dla „Wysokich Obcasów”!

Kabula przeżywa najpiękniejsze chwile swojego życia. Martyna Wojciechowska pokazała jej swój raj

Martyna Wojciechowska rozpoczęła wyścig z czasem. Dziennikarka musi walczyć o zdrowie swojej córki!


Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z Kabulą na okładce

Martyna Wojciechowska z Kabulą na okładce

Dodaj komentarz

 • Jura pisze:

  Dla mnie Martyna jest gwiazdą, a nie plastikowa Rozenek, która nawet nie jest godna by u Martyny sprzątać, haha.
  Martyna powinna być wzorem do naśladowania przez młodzież, ma swoje pasje, wie czego chce, nie musi zarabiać pokazywaniem biustu czy majtek, prawda Małgoniu?

 • Gość Ewa pisze:

  No proszę, da się zaistnieć w TV bez pokazywania biustu i majtek przy każdej okazji i bez okazji jak „gwiazda” rozbierana Rozenek.
  Media powinny takie osoby promować, a nie rozbierane pustogłowia z parciem na szkło jak Rozenek.
  Martyna jest mądra, szlachetna, zawsze jest sobą. I to jest GWIAZDA!!

 • Gość pisze:

  Martyna jest bardzo super. Należy jej się kasa jak psu buda. A Rozenek to kto? Ta co reklamuje klinikę zabiegów kosmetycznych? Ta pani lady?

 • Ell pisze:

  Martyna ma klase , charakter i pasje
  Rozenek parcie na szkło????

 • Zocha pisze:

  Wszystko dla kasy-nic więcej.

 • Gość pisze:

  Jest piękna i naturalna. Ani grama sztuczności ????

 • Gość pisze:

  Przed chwilą oglądałam program Rozenek. Jest to program kliniki Mirecki i Rozenek, stylistki Baran i makijażystki. Ciekawa jestem, ile płaci taka klinika TVN. Rozenek ma non stop zabiegi za friko. Już ledwo mówi, tak ma spuchnietą wyższą wargę. Oko jej opada. Czy warto aż tak się poświęcac dla kasy. Szkoda zdrowia i urody. Najgorsze jest to, że każdą uczestniczkę ciagną do tej kliniki. Dobrze, że ta dzisiejsza dziewczyna na to się nie zgodziła. Do programu są wybierane bardzo ładne dziewczyny z dobrą figurą. Podmalują, uczeszą i ubiorą i pieknie wygląda. Każda zadbana dziewczyna ładnie ubrana i zrobiona pięknie wygląda. Nie wiem, po co ten program i dla kogo. Każda która ma pieniądze lepiej wygląda niż ta która ich nie ma albo jej nie zależy. Rozenek w ostatnim programie miała pantofle ze skrzydłami, dzisiaj reklamowała kowbojki. Doda ostatnio je zachwalała, że kupiła aż 6 szt. Czyli Doda rzeczywiście jest bardzo naśladowana przez Rozenek. Może TVN zrobi taki program dla Dody. Myślę, że miałaby więcej do powiedzenia w temacie i byłoby weselej. Przypominam, że na ten program pracuje sztab ludzi specjalistów a nie prowadząca. Program beznadziejny tak jak Lady czy inny z tą panią

 • Gość pisze:

  Dlaczego ona za pracę chce pieniądze. No ja się pytam? Przecież praca powinna być spełnieniem a nie żeby brać za nią pieniądze

 • Gość pisze:

  Nie lubię ją ale przynajmniej nie jest sztuczna jak pusta rozenek…

 • Gość Pozdrawiam pisze:

  Jest kochaną osobą

 • Gość jest naturalną kobietą i sztuczna nie sztuczna pisze:

  jest naturalną kobietą i sztuczne nie sztuczne

 • Gość bardzo kochany panią Martynkę za jej pracę Idę dobroci Pozdrawiam pisze:

  Bardzo kochana pani Martyny za jej pracy idę dobroci Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Porównywać celebrytkę do Pani Martyny.

 • Gość pisze:

  Przynajmniej Martynie nie uderzyły pieniądze do głowy. Jest otwarta na ludzi, naturalnie piękna, i nie lansuje się jak Rozenkowa. Jest zadbaną piękną kobietą, ale też nie ma potrzeby by pokazywać całemu światu swojego nagiego ciała i udowadniać na każdym kroku ile ma lat. I takich ludzi powinno się pokazywać.

 • Kam pisze:

  Sorry ale gdzie Rozenek a gdzie Martyna. To jak porównać ekstraklase do okregowki

 • Gość pisze:

  Martyna jest najlepszą gwiazdą TVN. W dodatku jest bardzo miła, fajna z poczuciem humoru. Wszyscy ją prawie lubią. My też nie możemy się doczekać jej programów. Rozenek nie dorasta jej do pięt. Programy z nią są beznadziejne. Nic nie wnoszą. Nawet wprost przeciwnie. Namawiają młode dziewczyny do zabiegów kosmetycznych. Robi tylko reklamy klinik, stylistów itp za grubą kasę. Poza tym wszędzie się już pokazuje. Ktoś powiedział, że taka zapchaj dziura i chyba coś w tym jest

 • Gośćaw pisze:

  Zgadzam sie

 • Gość pisze:

  Martyna jest doskonała dziennikarką i wspaniałą kobietą niech zarabiajak najwięcej bo promuje wspaniałe wartości. Nie porównójcie jej do zapatrzonej wyłącznie w siebie celebrytki.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×