Szukaj

Igor Herbut z ciężarną partnerką w romantycznej sesji! Internauci aż się rozpłynęli: „Nie mogę oderwać wzroku”. Potwierdzamy!

Igor Herbut z partnerką

Igor Herbut z partnerką

Igor Herbut i Małgorzata Dec we wspólnej sesji. Lider zespołu LemON opublikował zdjęcie z ciężarną partnerką. Fotografia rozczuliła internautów.

Igor Herbut w połowie kwietnia podzielił się z internautami wspaniałą wiadomością. Ceniony przez publiczność wokalista zespołu LemON wkrótce zostanie ojcem. Artysta razem ze swoją partnerką Małgorzatą Dec spodziewają się syna. Chłopiec przyjdzie na świat w drugiej połowie roku, więc póki co muzyk docenia każdą wspólną chwilę spędzoną w towarzystwie swojej ciężarnej ukochanej.

Para wygląda na zakochaną w sobie do szaleństwa. Chociaż ich wspólne zdjęcia w serwisach społecznościowych można policzyć na palcach jednej ręki, to jeśli już się pojawiają wzbudzają ogromną euforię wśród fanów przystojnego blondyna. Wielu zwraca uwagę na siłę uczucia jaka bije z romantycznych zdjęć. Tak też jest w przypadku najnowszej czarno-białej fotografii jaką Igor podzielił się ze swoimi sympatykami.

Zdjęcie Igora i Małgosi nie wymaga żadnego opisu. Herbut do wyrażenia swoich emocji użył „tylko” czarnego serduszka idealnie wpisującego się w klimat sesji, której autorem jest Michał Buddabar. Fani i znajomi „Lemona” w komentarzach wyrazili swój zachwyt na romantycznym ujęciem:

  • Kocham to zdjęcie
  • Chodźcie do mnie rodzić!
  • Jest w tym zdjęciu coś co nie pozwala mi odwrócić od Was wzroku … mieszanka miłości, troski, namiętności, autentyczności, ekscytacji, oczekiwania, gotowości, i wielu innych –> niesamowite jak wiele emocji może pomieścić jedno zdjęcie <3 jestem oczarowana… totalnie!!!
  • Pięknie! Coś jak Baby i Johny z Dirty Dancing

Warto było czekać na taką fotografię. Tak wygląda miłość.

Zobacz: Igor wreszcie skomentował rozstanie z ukochaną

Zobacz: Igor Herbut u Kuby Wojewódzkiego ostro o Renacie Kaczoruk: “Sądzi się o niej, że jest…”

Zobacz: Igor Herbut trafił do szpitala! Co się stało?


Igor Herbut i Małgorzata Dec w ciąży

Igor Herbut i Małgorzata Dec w ciąży

Igor Herbut zdementował plotki o rozstaniu z ukochaną

Igor Herbut zdementował plotki o rozstaniu z ukochaną

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Igor Herbut pokazał dziewczynę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×