Szukaj

Z „The Voice” odpadł faworyt, widzowie oburzeni. Ignacy Błażejowski komentuje decyzję Edyty Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak

Edyta Górniak podjęła kolejną kontrowersyjną decyzję w The Voice of Poland. Wielu fanów nie ma wątpliwości, że z programu odpadł jeden z faworytów. Co napisał 16-latek po odejściu z show?

Program The Voice of Poland okazał się jednym z największych hitów Dwójki. Już dawno żadne muzyczne talent-show nie wzbudzało tak wielkich emocji zarówno w uczestnikach, jurorach, jak i telewidzach. Fani z zapartym tchem śledzą każdy kolejny odcinek i kibicują swoim ulubieńcom w dotarciu do ścisłego finału. Program składa się z kilku etapów. Pierwszym z nich są oczywiście przesłuchania w ciemno. Później kandydaci na gwiazdy przechodzą do kolejnych odcinków, by w końcu móc zaprezentować się na żywo. Jest to zdecydowanie najbardziej emocjonująca część całego show.

Decyzje jurorów nie raz wzbudzały kontrowersje. W ich rękach często znajduje się czyjeś być albo nie być w show-biznesie. W tej edycji na fotelach trenerskich zasiadają: Urszula Dudziak, Tomson i Baron, Michał Szpak i Edyta Górniak. Ostatnio najwięcej emocji wzbudza drużyna Edyty, w której zdecydowanie nie brakuje bardzo utalentowanych osób. Widzowie często nie zgadzają się z jej werdyktami, co do tego, kto powinien opuścić program.

Decyzja Edyty Górniak krytykowana przez fanów The Voice Of Poland

Podczas odcinków na żywo trenerzy muszą wyeliminować ze swojej drużyny po jednym zawodniku. Po raz kolejny decyzja, jaką podjęła Edyta Górniak, nie spodobała się wielu widzom. Po występie w Nokautach z programem pożegnała się Anna Serafińska, która przez wiele osób była uważana za faworytkę do zwycięstwa. Edyta jednak nie dała jej szansy zawalczyć o kontrakt fonograficzny z wytwórnią muzyczną Universal Music Polska, 50 tys. złotych oraz szansę na wielką sławę.

W ostatnim odcinku wykonawczyni hitu To nie ja znowu naraziła się fanom, eliminując z show utalentowanego 16-latka. W ostatnią sobotę Edyta poinformowała, że do następnego etapu wręcza Złoty Bilet (czyli automatyczny awans) najwyżej punktowanej przez jej kolegów trenerów Ani Byrcyn. Awans uroczej blondynki był pewny, zebrała same „10”, a Górniak mogła uchronić swoją decyzją innego faworyta, który skradł nie tylko serce widzów, ale także jej – Ignacego Błażejowskiego.

Internauci nie ukrywają swojego rozczarowania decyzją artystki i wynikiem głosowania jurorów, którzy lepsze noty przyznali Ani Nadkiernicznej. Natychmiast pojawiły się komentarze na temat opuszczenia programu przez młodego wokalistę.

  • Dlaczego odpadł Ignacy?
  • Jakim cudem odpadł Ignacy?
  • Nie rozumiem tej decyzji. Ignacy był taki utalentowany.
  • Najgorsza edycja, niezrozumiałe decyzje jury. Jak można było odrzucić Ignacego?

Zdaje się jednak, że młody uczestnik muzycznego show nie jest załamany tą decyzją i nie chowa urazy. Na swoim profilu dodał zdjęcie razem z koleżankami z drużyny, a w komentarzu nawiązał do decyzji Edyty i pozostałych trenerów.

DZIĘKUJĘ. Dziewczyny – LET’S GO!! Półfinał jest Wasz. To dopiero początek…

Ignacy ma nadzieję, że to dopiero początek jego kariery. Z całego serca mu tego życzymy i trzymamy kciuki. Sami jesteśmy oczarowani jego talentem. Na pewno jeszcze o nim usłyszymy nie raz.


Ignacy Błażejowski odpadł z The Voice of Poland

Ignacy Błażejowski odpadł z The Voice of Poland

Ignacy Błażejowski w The Voice of Poland

Ignacy Błażejowski w The Voice of Poland

The Voice of Poland Edyta Górniak

The Voice of Poland Edyta Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×